VIDEO: Daugavā sprāgst atpūtnieku motorlaiva; cilvēki panikā metas ūdenī

2 komentāri
VIDEO: Daugavā sprāgst atpūtnieku motorlaiva; cilvēki panikā metas ūdenī

Pagājušajā nedēļas nogalē nepatīkama situācija skārusi atpūtniekus Rīgā – pašā Daugavas vidū, neskaitāmu aculiecinieku klātbūtnē, milzu liesmu mēles iznīcinājušas viņu motorlaivu.

Saulainās sestdienas pēcpusdienā, īsi pirms pulksten pieciem, Daugavā netālu no Lucavsalas atskanējis sprādziens, un virs vienas no atpūtnieku laivām acumirklī pacēlušies biezi dūmu mutuļi. Laivas pasažieri pēc sprādziena metušies ūdenī.

Redzot nelaimi, vairāki aculiecinieki steiguši zvanīt 112, un tikai pāris minūtes vēlāk notikuma vietai jau tuvojušies mediķi, policisti ar motorlaivu un ugunsdzēsēji – glābēji.

Glābšanas dienesta vīri satraukto kompāniju nodevuši dakteriem, bet paši ķērušies pie ugunsgrēka likvidēšanas darbiem. Kā stāsta Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola, šajā situācijā no četriem sprādzienu pārcietušajiem atpūtniekiem mediķi varējuši palīdzēt vien kādai pusaudzei.

Foto

Lai arī meitenes dzīvībai nekādas briesmas nedraud, mediķi par notikuma vietā pieredzēto un trīs pazudušajiem atpūtniekiem ziņojuši arī likumsargiem. Tikmēr turpat netālu no krasta liesmas lēnām, bet mērķtiecīgi pilnībā iznīcinājušas braucamrīku.

Vismaz pagaidām Valsts policijas pārstāvji atturas no sīkākiem komentāriem par šo notikumu, taču sola jau tuvākajā laikā noskaidrot šīs nelaimes patiesos iemeslus. Rīgas Zemgales iecirknī par šo notikumu uzsākta pārbaude.

Video

2 komentāri