VIDEO: cietsirdīga slepkavība! Mednieks Tukuma pusē nošauj divus mājas suņus

9 komentāri

Tukuma pusē pie Slampes acīmredzot kāds mednieks ļoti nemīl klaiņojošus suņus, ja pat ir gatavs gaišā dienas laikā šaut pa noklīdušiem vācu aitu sugas suņiem, kuri nav agresīvi, bet pat drīzāk cilvēkam draudzīgi.

Liela traģēdija notikusi Lejaspunduru saimniecībā. Turpat mājas pievārtē nošauti divi vācu aitu sugas suņi. Dzīvnieki pamukuši no sētas un aizskrējuši tuvējā mežiņa virzienā. No turienes atskanējuši kādi pieci vai seši šāvieni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aiznākamajā dienā piezvanījis kāds kaimiņš un pavēstījis, ka redzējis beigtus dzīvniekus mežmalā. Izsaukta policija. Dzīvnieku mirstīgās atliekas savāktas, bet tas arī ir viss, kas saimniekiem šobrīd zināms. Ruta uzsver, ka Slampes pusē šaudīšanās pa labi pa kreisi ir regulāra parādība, un vienreiz tam būtu jāpieliek punkts.

Policijā saka, – šai lietai tiek pievērsta pastiprināta uzmanība kā jebkurā lietā, kur izmantoti šaujamieroči. Ja jūsu rīcībā ir lietderīgas ziņas, kas var palīdzēt noskaidrot šāvējus, ziņojiet Tukuma policijai.

Foto

Video

TOP komentāri

 • Uldis
  +2 +2 0

  Uldis

  Pareizi,suņiem jādzīvo īpašnieka teritorijā ne jāklīst pa ceļiem,mežu.Saimnieki,uzpasējat savus mīluļus !
 • xander
  +2 +2 0

  xander

  Kad vienreiz cilcēkiem pieleks, ka savus suņus nav jālaiž bizot apkārt ne laukos, ne oilsētā
 • Vērotājs.
  +1 +1 0

  Vērotājs.

  Ko suņi mežiņā darīja? Un kur ir teikts ka viņi parasti neskrien arī tālāk.Cik nav rādīti kadri ar saplēstām stirnām pie barotavām. Tik nevainīga tā bilde acīm redzot nav....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl