VIDEO: Centrālcietumā izcēlies bīstams ugunsgrēks ledusskapja dēļ

Komentāri

Cietumi Latvijā ir tās vietas, ko ugunsdzēsēji tiešām nepameklē bieži. Lai gan ugunsdrošības ziņā uzlabojumi būtu vēlami, nelaimes notiek reti, un labi, ka tā. Taču vakar vakarā glābēji devās uz Rīgas Centrālcietumu, un tas viss – viena ledusskapja dēļ.

Trauksme Rīgas Centrālcietumā sākās trešdien ap astoņiem vakarā, kad darbinieki pamanīja, ka no administrācijas ēkas, kurā atrodas veikals, nāk dūmi. Ēkā neviena cilvēka tobrīd nebija; veikals, kurā ieslodzītie var iegādāties higiēnas preces, našķus un cigaretes, bija slēgts. Dega ledusskapis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto:

Acīmredzot bija noticis īssavienojums, un no ledusskapja degšana izplatījusies 30 kvadrātmetru platībā. Degšana nav pamanīta uzreiz, jo ēkā neviena nebija, nebija arī liesmu, notika gruzdēšana. Tikai, sajūtot dūmus, izsaukti glābēji, un degšana likvidēta. Amatpersonas skaidro, ka ugunsgrēku dzēšana cietumā, protams, ir sarežģītāka nekā citviet. Taču šoreiz ieslodzīto evakuācija nebija nepieciešama, un, ja arī to vajadzētu veikt, glābējiem tam ir plāns.

Protams, ka veikala telpas tagad ir salietas ar ūdeni, un nekāda tirdzniecība tajā nevar notikt. Sabojāts arī inventārs un preces, taču satraukumam neesot pamata, jo ieslodzītie bez veikala nepaliks. Tātad – otrs veikals klientiem aizvien ir pieejams. Satraukumam nav pamata.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl