VIDEO: Cenšoties glābt savu auto, vīrietis nonāk slimnīcā

Komentāri

Agrā rītā Upmalās skanēja sirēnas un bija vērojama milzu rosība. Dažu metru attālumā no kādas privātmājas uguns pilnībā nopostīja kādu apvidus automašīnu, turklāt šajā negadījumā cieta arī tās saimnieks.

Darba dienas rītā Upmalās mītošās ģimenes galva plānojis doties uz galvaspilsētu. Iznācis no mājas un iedarbinājis nelielajā Hyundai apvidniekā uzstādīto autonomās apsildes krāsniņu, pēc kā uz brīdi devies atpakaļ siltumā. Pēc pāris minūtēm, viņa sieva pamanījusi, ka no automašīnas paceļas aizdomīgi, iepriekš neredzēti dūmi un vēl tikai acumirkli vēlāk atklājies, ka ģimenes auto jau palēnām pārņem liesmas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mēģinājām visiem spēkiem apdzēst liesmas. Ar smiltīm, ūdeni…. Bet motora pārsegu vairs nebija iespējams pacelt un liesmas palika arvien lielākas un lielākas. Kad tēvs mēģināja dzēst, notika tāda kā eksplozija. Nebija iespējams noteikt, kas tas bija, bet uguns apdedzināja viņa seju. Lai arī ugunsdzēsēji jau izsaukti, sievai nācies vēlreiz saukt pēc palīdzības – šoreiz, talkā aicinot arī mediķus.

Notikuma vietā sastaptais nodegušā auto īpašnieka dēls stāsta, ka braucamrīks iegādāts tikai pirms pāris gadiem, vienmēr apkopts tikai pie dīlera un uzturēts izcilā stāvoklī. Viņš pilnībā izslēdz iespēju, ka notikušais ir kāda ļaunprātība. Visticamākais, nelaime notikusi tieši kāda autonomas apsildes defekta dēļ.

Mašīnai vēl ir garantija, ir arī KASKO apdrošināšana. Īsāk sakot, visi piesardzības pasākumi, kādus varētu veikt parasts cilvēks ir izpildīti.
Vīrietis domā, ka šajā situācijā ģimene vismaz finansiāli vairs necietīs un apdrošinātāji izmaksās kompensāciju par iznīcināto auto.

Taču, šajā gadījumā viņu satrauc tieši ugunsnelaimes iemeslu noskaidrošana un izskatās, ka neskaidrību šoreiz ir gana. No kā tieši sācies ugunsgrēks? Vai tiešām pie vainas ir pazīstama ražotāja uzstādītā krāsniņa? Kurš ir atbildīgs par šo nelaimi, kuras rezultātā tēvam nu kādu laiku nāksies ārstēties un vai iekārtas ražotājs un tirgotājs uzņemsies atbildību par notikušo? Cietušā vīrieša dēls ir apņēmības pilns un ir gatavs cīnīties par savu taisnību pat tad, ja likuma sargi vai apdrošinātāji nespēs noskaidrot precīzus nelaimes iemeslus.

Skaties video:

Lasi vēl