VIDEO: ceļmalas bērzs uzkrīt Volvo, kurā atrodas pasažieri

Komentāri

Piektdienas rītā uz šosejas, kas savieno Salaspili un Rīgu, desmitiem autobraucēju klātbūtnē kādam Volvo uzgāzies pamatīgs ceļmalas bērzs.

Pamatīgi apskādētā Volvo stūrētājs, nolūkojoties uz savu sasisto spēkratu, mums atzīst, ka nespēj atgūties no pārdzīvotā – tādēļ arī atturas no sarunas kameras priekšā. Kā stāsta sirmais kungs, pirms negadījuma ceļmalā redzējis strādniekus, taču par to, ka viņa braucienu negaidīti apturēs krītošs bērzs, nav spējis pat iedomāties. Vienkārši braucis pa šoseju, līdz atskanējis skaļš blīkšķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Notikuma vietā jau paviesojušies arī mediķi, kuri atzinuši, ka ar šoferi un viņa līdzbraucēju viss ir vislabākajā kārtībā. Bīstamā situācija beigusies vien ar lielu satraukumu.

Skaties foto:

Turpat ceļmalā, kādā sarkanā busiņā patvērušies vietējā komunālā dienesta darbinieki – arī viņiem, šajā rītā jāsniedz paskaidrojumi policistiem.

Avārijas vietā sastaptie ceļu policisti fiksējuši šī negadījuma apstākļus, kā arī pieņēmuši paskaidrojumus no abām iesaistītajām pusēm, taču nespēj atbildēt uz mūsu jautājumu par to, kurš īsti vainojams notikušajā. Teorētiski, komunālā dienesta darbiniekiem, strādājot ceļmalā bija jāparūpējas par to, lai nokaltušais bērzs neuzkristu uz šosejas, savukārt Volvo vadītājam bija jāievēro strādnieku aicinājums apstāties.

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl