1 komentārs

Vakar, šodien un rīt  Valsts ieņēmumu dienests (VID) iznīcina Vācijas uzņēmumam Entercon Ost West Handels piederošu viltotu alkoholisko dzērienu kravu. Preču zīmes īpašnieks ir sniedzis atzinumu VID, ka preces neatbilst oriģināliem ražojumiem un atzīstamas par viltotām, informē VID.

Dzērienu pudeļu pārsišana uzticēta vīriem ar dzelzs nerviem, kuri uzticēto uzdevumu izpilda bez jebkādām emocijām. Izturot emocionālās noturības testu, reibinošo dzērienu iznīcināšana tiek atļauta arī raidījuma Bez Tabu komandai.

Šī ir lielākā premium klases alkohola iznīcināšana pēdējo 10 gadu laikā. Speciālisti konstatējuši, ka pirms diviem gadiem caur Latviju vestais alkohols ir viltojums. To apstiprina arī preču zīmes īpašnieks, turpretī kravas īpašnieki pārmetumus noraida un sola turpmāk nesadarboties ar Latviju, jo radīti 240 tūkstoši eiro lieli zaudējumi.

http://www.tvplay.lv/parraides/ugunsgreks/606674?autostart=true

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl