VIDEO: bēgšana no policijas Mežaparkā beidzas ar šo…

Komentāri

Īsa, taču visai krāšņa pakaļdzīšanās pavisam nesen notikusi galvaspilsētā. Tā sekoja pēc tam, kad autobraucējs nolēma, ka saruna ar policistiem nav viņa vakara plānos.

Brīvdienas naktī vienā no savrupmājām Mežaparkā notikusi ballīte. Taču viesi, grādīgo dziru apreibināti, uzvedušies visai skaļi, tādēļ kāds no tuvējo māju iedzīvotājiem lūdzis policistu palīdzību. Kā izrādās, kāds no balles viesiem bija izdomājis sēsties pie stūres.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Protams, ņemot vērā iepriekš redzēto, policisti pieļāva, ka autobraucējs varētu būt arī kunga dūšā, tādēļ paātrināja gaitu un tuvākajā krustojumā auto panāca.

Šajā gadījumā pakaļdzīšanās gan nebija ilga. Stūrētājam izdevās novaldīt savu auto uz nelielās šķērsielas, taču jau pirmajā krustojumā, kur viņš vēlējās nogriezties pa kreisi, auto saslīdēja, aizķēra bērzu, turpināja braucienu pa nelielu pļaviņu un tad finišēja simtgadīgā priedē. Protams, policisti bija turpat netālu, tādēļ neveiksmīgajam braucējam neatlika nekas cits, kā palikt notikuma vietā.

Pēc notikušā pamatīgi apdauzītais auto nonācis policijas stāvlaukumā, savukārt tā vadītājs tālāk drīkstēja doties kājām. Šī mācība par auto vadīšanu reibumā un  mēģinājumu aizlaisties no policistiem bija gana sāpīga, turklāt tuvākajā laikā izmaksā prāvu naudas summu. Arī pie auto stūres sēsties vairs nedrīkstēs, turklāt, lai atgūtu tiesības, nāksies vēlreiz doties uz autoskolu, kā arī kārtot visus eksāmenus CSDD. Lūk, cik daudz problēmās varat ātri vien iedzīvoties, ja pastaigas vai taksometra pakalpojumu vietā izvēlaties pastūrēt kunga dūšā.

Foto

Video

Lasi vēl