VIDEO: bēgot no policijas, jaunieši ar Audi izraisa šausmīgu avāriju

1 komentārs

Un jau atkal kāds neprātīgs braucējs naksnīgajās pilsētas ielās izaicinājis policistus uz pakaļdzīšanos. Šajā gadījumā gan ar visai sāpīgām beigām…

Šajā brīvdienas naktī nekas nav liecinājis par to, ka klusās Zolitūdes ieliņas drīz pārvērtīsies par sacīkšu trasi. Arī šis gandrīz vai ielas vidū apturētais Audi nav raisījis likumsargu aizdomas. Pēc nelielās sarunas jaunieši gan visai ātri, turklāt, neieslēdzot gaismas, taisījušies prom no notikuma vietas…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā kā šāda steidzīga un manāmi tramīga uzvedība tomēr likās aizdomīga – policisti apgriež savu auto un dodas vēlreiz aprunāties ar abiem jaunajiem vīriešiem.

Ir skaidrs, ka kompānija nevēlas vēlreiz sastapties ar likumsargiem, tādēļ autobraucējs dara visu, lai atrautos no policistiem, taču avarē.

Iespējams, šoks dara savu, tādēļ, pat neskatoties uz iespaidīgo avāriju, vadītājs dod kājām ziņu un cenšas nozust iekšpagalmu labirintos. Tikmēr viņa pasažieris, šķiet, cietis daudz nopietnāk un pat necenšas izkāpt no auto. Pēc pārsimts metru sprinta kājām vīriem izdodas bēgošo šoferi aizturēt un viņš, saslēgts rokudzelžos, tiek atvests atpakaļ uz avārijas vietu, kur atklājas, ka pasažieris vēl joprojām nav pametis savu sēdvietu.

Foto

Tā kā mediķi no policistiem saņēmuši ziņu, ka avārijā cietuši vairāki cilvēki, uz Priedaines ielu nosūtītas divas neatliekamās palīdzības brigādes.

Pēc notikušā, likuma sargiem izdevies noskaidrot, ka Audi vadītājs, kurš šobrīd turpina ārstēšanos, negadījuma brīdī atradies alkohola reibumā, tādēļ pret viņu ierosināts kriminālprocess par ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu reibumā, kā arī miesas bojājumu nodarīšanu spēkrata pasažierim. Tāpat, pārkāpējam būs jāatbild arī par mukšanu no policijas, kā arī jākompensē avārijā sabojāto braucamrīku remonts. Šodien, negadījuma vietā sastopam Vladimiru – viņš ir viens no trijiem spēkratu saimniekiem, kurš nākamajā rītā uzzinājis, ka viņa braucamrīks, nakts laikā apskādēts.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl