VIDEO: bēgot no policijas, jaunieši ar Audi izraisa šausmīgu avāriju

1 komentārs
VIDEO: bēgot no policijas, jaunieši ar Audi izraisa šausmīgu avāriju
Foto: Ekrānuzņēmums

Un jau atkal kāds neprātīgs braucējs naksnīgajās pilsētas ielās izaicinājis policistus uz pakaļdzīšanos. Šajā gadījumā gan ar visai sāpīgām beigām…

Šajā brīvdienas naktī nekas nav liecinājis par to, ka klusās Zolitūdes ieliņas drīz pārvērtīsies par sacīkšu trasi. Arī šis gandrīz vai ielas vidū apturētais Audi nav raisījis likumsargu aizdomas. Pēc nelielās sarunas jaunieši gan visai ātri, turklāt, neieslēdzot gaismas, taisījušies prom no notikuma vietas…

Tā kā šāda steidzīga un manāmi tramīga uzvedība tomēr likās aizdomīga – policisti apgriež savu auto un dodas vēlreiz aprunāties ar abiem jaunajiem vīriešiem.

Ir skaidrs, ka kompānija nevēlas vēlreiz sastapties ar likumsargiem, tādēļ autobraucējs dara visu, lai atrautos no policistiem, taču avarē.

Iespējams, šoks dara savu, tādēļ, pat neskatoties uz iespaidīgo avāriju, vadītājs dod kājām ziņu un cenšas nozust iekšpagalmu labirintos. Tikmēr viņa pasažieris, šķiet, cietis daudz nopietnāk un pat necenšas izkāpt no auto. Pēc pārsimts metru sprinta kājām vīriem izdodas bēgošo šoferi aizturēt un viņš, saslēgts rokudzelžos, tiek atvests atpakaļ uz avārijas vietu, kur atklājas, ka pasažieris vēl joprojām nav pametis savu sēdvietu.

Foto

Tā kā mediķi no policistiem saņēmuši ziņu, ka avārijā cietuši vairāki cilvēki, uz Priedaines ielu nosūtītas divas neatliekamās palīdzības brigādes.

Pēc notikušā, likuma sargiem izdevies noskaidrot, ka Audi vadītājs, kurš šobrīd turpina ārstēšanos, negadījuma brīdī atradies alkohola reibumā, tādēļ pret viņu ierosināts kriminālprocess par ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu reibumā, kā arī miesas bojājumu nodarīšanu spēkrata pasažierim. Tāpat, pārkāpējam būs jāatbild arī par mukšanu no policijas, kā arī jākompensē avārijā sabojāto braucamrīku remonts. Šodien, negadījuma vietā sastopam Vladimiru – viņš ir viens no trijiem spēkratu saimniekiem, kurš nākamajā rītā uzzinājis, ka viņa braucamrīks, nakts laikā apskādēts.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl