Komentāri

Ap pus četriem no rīta, Ķengaragā, Lokomotīves ielā atskanējis skaļš blīkšķis, kam sekojušas sirēnu skaņas un skaļi kliedzieni. Ķengaraga iedzīvotājs Kristaps, par pagājušajā naktī notikušo spriedzes filmu cienīgo pakaļdzīšanos, neko pat nenojauta, līdz brīdim kad grasījās doties uz darbu. 

Jaunajam vīrietim pieder abi, šajā naktī pamatīgi apskādētie spēkrati, kurus viņš vakar vakarā novietojis pie savas mājas. Kā izrādās, šos briesmu darbus sastrādājis kāds iereibis šoferis, kurš policistu redzeslokā nonāca tikai pāris minūtes, pirms skaļā finiša ielas malā stāvošajos auto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nojaušot, ka Mitsubishi vadītājs šajā vakarā nevēlas sastapties ar policistiem, inspektori apgriež savu auto un dodas nopakaļ spēkratam, kurš ieraugot vajātājus iespiež gāzi grīda. Ja piesnigušajos un slidenajos pagalmos, likuma sargiem vēl izdodas turēties līdzi bēglim, nonākot uz Lokomotīves ielas, auto strauji attālinās, tādēļ talkā tiek saukti papildspēki.

Pirmais, pa Lokomotīves ielu pretī braucošais šoferītis, kā izrādās ir kāds vienkārši manāmi pārsteigts braucējs, kurš pat nenojauš, kādēļ policisti nakts vidū vizinās pa pretējo joslu. Saprotot, ka šis nav meklētais auto, likumsargi dodas tālāk, līdz pavisam negaidīti, viņu priekšā parādās lielā ātrumā braucošais Mitsubishi.

Apstulbušais Mitsubishi stūrētājs, pēc piedzīvotā pat nemēģina bēgt un paliek vadītāja vietā, līdz brīdim, kad kārtības sargi viņu izvelk no auto un saslēdz roku dzelžos. Uz avārijas vietu tiek izsaukti ceļu policisti un acīmredzami apreibušais jaunietis tālāk nonāk viņu rokās.

Kā izrādās, 28 gadus vecais puisis, pie auto stūres sēdies 1,5 promiles reibumā. Tas nozīmē, ka turpmākos gadus, par auto vadīšanu puisis var aizmirst, turklāt nāksies maksāt arī iespaidīgas soda naudas. Starp citu, arī par avārijā sadauzītajiem Kristapa spēkratiem, visticamāk nāksies maksāt vēl gadiem, jo BMW, iespējams tiks norakstīts.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl