VIDEO: Bēgošs autovadītājs 1,5 promiļu reibumā izraisa iespaidīgu avāriju

0 Komentāru
VIDEO: Bēgošs autovadītājs 1,5 promiļu reibumā izraisa iespaidīgu avāriju
FOTO: LETA

Ap pus četriem no rīta, Ķengaragā, Lokomotīves ielā atskanējis skaļš blīkšķis, kam sekojušas sirēnu skaņas un skaļi kliedzieni. Ķengaraga iedzīvotājs Kristaps, par pagājušajā naktī notikušo spriedzes filmu cienīgo pakaļdzīšanos, neko pat nenojauta, līdz brīdim kad grasījās doties uz darbu. 

Jaunajam vīrietim pieder abi, šajā naktī pamatīgi apskādētie spēkrati, kurus viņš vakar vakarā novietojis pie savas mājas. Kā izrādās, šos briesmu darbus sastrādājis kāds iereibis šoferis, kurš policistu redzeslokā nonāca tikai pāris minūtes, pirms skaļā finiša ielas malā stāvošajos auto.

Nojaušot, ka Mitsubishi vadītājs šajā vakarā nevēlas sastapties ar policistiem, inspektori apgriež savu auto un dodas nopakaļ spēkratam, kurš ieraugot vajātājus iespiež gāzi grīda. Ja piesnigušajos un slidenajos pagalmos, likuma sargiem vēl izdodas turēties līdzi bēglim, nonākot uz Lokomotīves ielas, auto strauji attālinās, tādēļ talkā tiek saukti papildspēki.

Pirmais, pa Lokomotīves ielu pretī braucošais šoferītis, kā izrādās ir kāds vienkārši manāmi pārsteigts braucējs, kurš pat nenojauš, kādēļ policisti nakts vidū vizinās pa pretējo joslu. Saprotot, ka šis nav meklētais auto, likumsargi dodas tālāk, līdz pavisam negaidīti, viņu priekšā parādās lielā ātrumā braucošais Mitsubishi.

Apstulbušais Mitsubishi stūrētājs, pēc piedzīvotā pat nemēģina bēgt un paliek vadītāja vietā, līdz brīdim, kad kārtības sargi viņu izvelk no auto un saslēdz roku dzelžos. Uz avārijas vietu tiek izsaukti ceļu policisti un acīmredzami apreibušais jaunietis tālāk nonāk viņu rokās.

Kā izrādās, 28 gadus vecais puisis, pie auto stūres sēdies 1,5 promiles reibumā. Tas nozīmē, ka turpmākos gadus, par auto vadīšanu puisis var aizmirst, turklāt nāksies maksāt arī iespaidīgas soda naudas. Starp citu, arī par avārijā sadauzītajiem Kristapa spēkratiem, visticamāk nāksies maksāt vēl gadiem, jo BMW, iespējams tiks norakstīts.

0 Komentāru