VIDEO: Auto un tramvaja sadursme paralizē satiksmi Rīgā

Komentāri

Agrā piektdienas pēcpusdienā, kad galvaspilsētā jau palēnām veidojās sastrēgumi, par pāris nervus kutinošiem momentiem kā arī daļēji bloķētu ielu pašā pilsētas centrā parūpējusies kāda tramvaja vadītāja.

Īsi pēc diviem dienā, krustojumā pie Nacionālā teātra sadūries tramvajs un kāda vīrieša stūrēts Citroen. Autobraucējs pieļauj, ka vaina šajā situācijā jāuzņemas tieši sabiedriskā transporta vadītājai, jo tramvajs izkustējies brīdi, kad tam dedzis aizliedzošais signāls.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzreiz pēc negadījuma tuvējās ielās izveidojies iespaidīgs sastrēgums un tramvaja vadītāja izsaukusi Rīgas Satiksmes avārijas dienestu, bet vairums sabiedriskā transporta pasažieru izvēlējušies tālāko ceļu veikt kājām.

Tikai dažas minūtes pēc notikušā avārijas dienesta vīri piefiksēja negadījuma iesaistīto transporta līdzekļu atrašanās vietu un aizvācot desmitiem tonnas smago šķērsli, atjaunoja kustību šajā krustojumā. Savukārt abu braucamo vadītājiem, nāksies šeit vēl uzkavēties, lai ar ceļu policistu palīdzību tiktu skaidrība, kurš tad īsti vainojams notikušajā.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl