VIDEO: Auto un tramvaja sadursme paralizē satiksmi Rīgā

Komentāri

Agrā piektdienas pēcpusdienā, kad galvaspilsētā jau palēnām veidojās sastrēgumi, par pāris nervus kutinošiem momentiem kā arī daļēji bloķētu ielu pašā pilsētas centrā parūpējusies kāda tramvaja vadītāja.

Īsi pēc diviem dienā, krustojumā pie Nacionālā teātra sadūries tramvajs un kāda vīrieša stūrēts Citroen. Autobraucējs pieļauj, ka vaina šajā situācijā jāuzņemas tieši sabiedriskā transporta vadītājai, jo tramvajs izkustējies brīdi, kad tam dedzis aizliedzošais signāls.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzreiz pēc negadījuma tuvējās ielās izveidojies iespaidīgs sastrēgums un tramvaja vadītāja izsaukusi Rīgas Satiksmes avārijas dienestu, bet vairums sabiedriskā transporta pasažieru izvēlējušies tālāko ceļu veikt kājām.

Tikai dažas minūtes pēc notikušā avārijas dienesta vīri piefiksēja negadījuma iesaistīto transporta līdzekļu atrašanās vietu un aizvācot desmitiem tonnas smago šķērsli, atjaunoja kustību šajā krustojumā. Savukārt abu braucamo vadītājiem, nāksies šeit vēl uzkavēties, lai ar ceļu policistu palīdzību tiktu skaidrība, kurš tad īsti vainojams notikušajā.

Skaties video:

Lasi vēl