VIDEO: atklājies, ka kapu izracēji Rīgā meklē zelta zobus

Komentāri

Kapu apgānītāji darbojušies visā Rīgā un tās apkārtnē, un pēc šā brīža informācijas izrakts ir vairāk kopiņu nekā līdz šim ticis ziņots.

Jau pagājušajā nedēļā tika vēstīts par šausmīgiem noziegumiem, kas paveikti Jūrmalā un Lāčupes kapos Rīgā. To, ka kapos kāds darbojies ar lāpstu un uzracis aptuveni 20 gadus vecus apbedījumus, bija atklājuši kapu apmeklētāji. Atklājuši un bijuši šokā par redzēto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Likumsargi apstiprināja, ka saņēmuši ziņas gan par notikumiem Jūrmalā, gan par notikumiem Imantas pusē. Taču kaut kas tomēr palika nepateikts. Mēs saņēmām informāciju, ka kapu apgānītāji darbojušies arī citviet Rīgā. Pirmās ziņas pienāca par Biķernieku ielu, Biķeru kapiem, taču nepastiprinājās. No turienes mūs sūtīja uz Meža kapiem, klīstot runas, ka racēji strādājuši tieši tur. Otrajos meža kapos apstiprina – ziņas ir patiesas. Kapu apgānītāji pirms pāris nedēļām bijuši arī pie viņiem. Iespējams, tajā laika periodā, kad notika uzbrukumi kapiem Imantā un Jūrmalā.

Skaties foto:

Sīkāku informāciju kapu pārvaldē nesniedz, līdz izraktajiem kapiem pavadīt atsakās. Neoficiālā informācija liecina, ka kapu apgānītāji paviesojušies arī Jaunciemā. Iespējams, ka daudzviet viņu rosīšanās nemaz nav pamanīta, jo viņi izvēlas tālākos kapu nostūrus un ne visi kapi ir bieži apmeklēti un labi pieskatīti. Ir arī versija, ka naksnīgie kaprači meklē tieši zeltu, konkrētāk – zelta zobus. Kapavietās apbedītie cilvēki lielākoties ir pensijas vecumā un miruši pirms vismaz  20 gadiem, kad zelta zobi bija, ja tā var teikt, populāri.

Salīdzinājumam, piemēram, zelta cenas. Šobrīd 585 proves zeltu, no kā pārsvarā gatavotas mūsdienu rotas, pērk par 17 eiro, savukārt zobu zeltu par teju 23,5 eiro gramā. Vai šie pieņēmumi ir pareizi, rādīs izmeklēšana.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl