Komentāri

Jau vakar Valsts policija ziņoja, ka pagājušajā nedēļā Rīgā aizturēts vīrietis, kurš tiek turēts aizdomās par laupīšanu kādā Tallinas juvelierizstrādājumu un dārgu pulksteņu veikalā.

Lūk, video, kurā redzams, kā veiksmīgas sadarbības un ātras reaģēšanas rezultātā policisti paspēja ierasties un aizkavēt autobusu, lai gan informācija ienāca pēdējā brīdī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Aptuveni piecas minūtes pirms autobusa pienākšanas galastacijā, Rīgas pašvaldības policisti saņēma informāciju, ka steidzami jādodas uz autoostu. Vistuvāk tajā brīdī bija Centra pārvaldes ekipāža, kuri autoostā ieradās vien divarpus minūšu laikā. Notikušā apstākļi tika noskaidroti tikai, īsi pirms policisti ieradās galapunktā,” atklāj Rīgas pašvaldības policija.

RPP darbinieki aizkavēja autobusu, līdz ieradās Valsts policijas darbinieki, kuriem bija meklētās personas fotoattēls. Pēc fotogrāfijas vīrietis tika atpazīts un aizturēts.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl