VIDEO: aizdomīga slepkavība Buļļu ielā atstāj daudz neatbildētu jautājumu

Pievienot komentāru
VIDEO: aizdomīga slepkavība Buļļu ielā atstāj daudz neatbildētu jautājumu
Foto: Ekrānuzņēmums

Slepkavība vai vienkārši sagadīšanās – kādā Buļļu ielas dzīvoklī atrasts miris vīrietis ar sasistu galvu, savukārt vienīgais liecinieks un iespējamais vaininieks rausta plecus un saka, – bijis pārāk piedzēries, lai saprastu, kas notiek.

Bija ceturtdiena, taču Buļļu ielas iedzīvotājam Sergejam tā nebija darba diena. Viņš bija izlēmis atpūsties un paniekoties ar grādīgajiem dzērieniem kopā ar kādu senu paziņu, arī Sergeju. Tā ikdienā Sergejs Buļļu ielā dzīvo viens pats kopā ar kaķi un suni, taču tagad otrs Sergejs atnācis pie viņa, un dzīvoklī bijuši jau četratā. Vienā brīdī dzīvokļa saimnieks, kā pats stāsta, konstatējis, ka ciemiņš ir miris.

Neko sīkāk Sergejs nevar paskaidrot, viņš visu noraksta uz savu lielo dzērumu un saka, – ciemiņš te nācis, te gājis, te atkal nācis. Varbūt galvu sasitis kaut kur pa ceļam. Policisti savos ziņojumos atklāj, – viņiem radās aizdomas, ka dzīvokļa īpašnieks, iespējams, varētu būt saistīts ar vīrieša nāvi, jo abi kopā iepriekš bija lietojuši alkoholisko dzērienus, bet tad kādā brīdī abu starpā izcēlies konflikts. Pret aizturēto sākts kriminālprocess par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu. Patlaban Sergejs palaists mājās.

Skaties foto:

Atsvaidzināt atmiņu vai savākt pierādījumus ir policistu darbs. Sergejs mums stāsta, ka iepriekš nav tiesāts. Tas tā varbūt arī ir, taču teju pirms gada mēs ar viņu jau tikāmies saistībā ar kādu citu notikumu, kā aizsākumi, iespējams, meklējami viņa dzīvoklī. Pie mājas tika atrasts vīrietis, kurš guvis pamatīgus sasitumus. Tika lēsts, – viņš nokritis no četru metru augstuma, iespējams, izgrūsts pa Sergeja dzīvokļa logu. Sergejs to noliedza.

Skaties video: