VIDEO: 6. tramvaja pasažierus Rīgā pārbiedē divi bruņoti vīrieši

Pievienot komentāru
VIDEO: 6. tramvaja pasažierus Rīgā pārbiedē divi bruņoti vīrieši

Vairāki 6. tramvaja pasažieri nesen piedzīvojuši nervus kutinošus mirkļus. Ceļā uz galvaspilsētas centru kādā pieturā transportlīdzeklī ierausušies divi pamatīgi bruņoti vīrieši! Ko tad viņi gribēja un kā risinājušies notikumi, kad vagonā iebrāzās policisti?

Darba dienas pievakarē galvaspilsētas kārtības sargi saņēmuši palīgā saucienu no vairākiem pamatīgi pārbiedētiem tramvaja pasažieriem.

Vienā no pieturām sabiedriskajā transportā ierausušies divi ārkārtīgi aizdomīgi vīrieši, kuri, neviena netraucēti, no divu litru pudeles malkojuši alu. Taču iedzeršana sabiedriskā vietā nebūt nebija patiesais iemesls, kas satrauca notiekošā aculieciniekus. Šie cilvēki bija bruņoti. Par laimi, drīz notikuma vietā bijuši klāt pašvaldības policisti.

Abus pārkāpējus tā pārsteigusi negaidītā policistu ierašanās, ka viņi, pat neko daudz nejautājot, paklausīgi sekojuši inspektoriem uz auto, kur videokameru priekšā kārtības sargi ieskatījušies vīriešu kabatās.

Foto

Brīdī, kad aizturēto vīriešu dati ievadīti policijas datubāzē, atklājies, ka pamatīgi bruņotais alus dzērājs jau izsludināts policijas meklēšanā par kādiem iepriekš paveiktiem varoņdarbiem, un kolēģi ļoti labprāt ar viņu aprunātos. Abi aizdomīgie tipiņi, kuri tā arī nespēja saskaņot savas versijas par to, kurp tad šajā dienā devās, aizturēti un nogādāti Valsts policijas Centra iecirknī.

Video

Lasi vēl