4 komentāri

15. maršruta trolejbuss Rīgā ir teju leģendārs ar dažādiem krimināliem nostāstiem un šaubīgiem elementiem. To kārtējo reizi apliecina Degpunktā reportiera jeb aculiecinieka Igora pieredzētais šā maršruta trolejbusā – divi negodīgi vīrieši centušies apkrāpt kādu pasažieri, taču viņš nav ļāvies pāridarījumam. Rezultāts ir likumsakarīgs – dūru vicināšana trolejbusa pieturā!

Kā portālam Skaties.lv norādīja notikušā aculiecinieks Igors, uzbrukums 15. trolejbusā noticis gaišā dienas laikā. “Otrdienas rītā ap plkst. 13.00 braucu no skolas uz centru 15. trolejbusā. Visiem zināms, kāds ir 15. trolejbuss un kāds kontingents tajā apgrozās,” notikušo atceras aculiecinieks, ”tad nu trolejbusā bija šie divi vīrieši [pēc Skaties.lv redakcijas ieskatiem mainīts], kuri ne pirmo reizi mēģina kādu apzagt. [..]  15. trolejbusā viņi noskatīja kādu vīrieti, kurš pēc ārēja skata neizskatās bīstams. Šie divi uzbrucēji strādā tandēmā, viens (jaunais) – ir muskuļi, otrs (vecais) – ir prāts. Viens ”dod pa muti”, ja nepieciešams, otrs sarunā vai apvārdo, vārdsakot, otrs ir sarunu vedējs. Tad nu mēģināja viņi 15. trolejbusā apzagt pēc ārējā skata mierīgo un “vieglo” upuri, bet, kā jau tajā vecajā labajā teicienā par vīra neskatīšanu pēc cepures, šis vīrs izrādījās tāds, kurš neļaus sev kāpt uz galvas, un noteikti neļaus bāzt svešas rokas savās kabatās, un nolēma ne tikai aizstāvēties, bet arī sodīt ”tēviņu”.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Kā atklāj Degpunktā reportieris, kautiņš jau sākās trolejbusā, bet tas ātri tika izšķirts. ”Arī trolejbusa šoferis nebija nekāds maigais. Izkāpa cienījamie kungi ārā, es devos līdzi, bet nu jau ar kameru rokā. Pārējais jau redzams video,” ar notikušo vēlas dalīties aculiecinieks.

Video

”Es vispār brīnos, kā viņi vēl nav paņemti ciet. Man pašam ar šiem vīriešiem [pēc Skaties.lv redakcijas ieskatiem mainīts] ir bijusi darīšana vairākas reizes, viņi ir mēģinājuši man pārdot zagtas lietas, piedāvā nozagt, piemēram, smaržas, kādas tik vēlos, un viņi ir mēģinājuši arī mani apzagt, gan apkrāpt – plaša profila speciālisti. Tikai viņu mīnuss, ka viņi neatceras sejas, tāpēc var gadīties, ka vienu dienu viņi tev piedāvā nozagt kaut ko tev (par samaksu, protams) un nākamajā dienā tevi pašu mēģina apzagt,” sašutis ir Igors, ”vienīgais, kas mani šajā pārsteidz, ir tas, ka šie vīrieši [pēc Skaties.lv redakcijas ieskatiem mainīts] atkal un atkal veic noziegumus un policija neko nespēj padarīt, vai arī, visticamāk, nevēlas, jo tas jau kļūst smieklīgi, cik droši šie vīrieši [pēc Skaties.lv redakcijas ieskatiem mainīts] un daudzi citi nodarbojas ar savām nelikumīgajām lietām.”

Degpunktā aculiecinieks Igors izsaka cerību, ka šis palīdzēs vai vismaz iedvesmos atbildīgās amatpersonas notvert 15. maršruta trolejbusa sirotājus.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl