VID muitnieki aiztur cigarešu kontrabandas organizatorus

Komentāri
VID muitnieki aiztur cigarešu kontrabandas organizatorus
Foto: VID

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas policijas pārvalde aizturējusi cigarešu kontrabandas no Latvijas uz Eiropas Savienības valstīm organizatorus, informē VID.

VID Muitas policijas pārvalde 2016. gada 11. janvārī notikuma vietā aizturēja divas personas, kuras mēģināja noorganizēt kontrabandas cigarešu nelikumīgu pārvietošanu no Latvijas uz Eiropas Savienības valstīm. Pret abām personām uzsākts kriminālprocess par muitošanai pakļauto preču glabāšanu Latvijas Republikas muitas teritorijā, bez muitas iestāžu atļaujas, kas izdarīts lielā apmērā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VID Muitas policijas pārvalde, veicot operatīvos pasākumus, 2016. gada 11. janvārī kādā noliktavā Rīgā aizturēja divas personas – 1983. un 1984.gadā dzimušus Latvijas Republikas pilsoņus, kas mēģināja noorganizēt kontrabandas cigarešu nelikumīgu pārvietošanu no Latvijas uz Eiropas Savienības valstīm. Kopumā izņemti 339 720 kontrabandas cigarešu FEST ar Baltkrievijas akcīzes markām un 40 litri caurspīdīga šķidruma ar spirtam raksturīgu smaržu.

Abas aizdomās turētās personas jau agrāk ir nonākušas VID Muitas policijas pārvaldes amatpersonu redzeslokā saistībā ar nelikumīgām darbībām ar muitošanai pakļautām precēm. Viena no aizdomās turētajām personām jau ir aizdomās turētā statusā citā VID Muitas policijas pārvaldē izmeklējamā kriminālprocesā par tāda paša veida noziedzīgu nodarījumu.

Par minēto noziedzīgo nodarījumu tajā pašā dienā VID Muitas policijas pārvaldē tika uzsākts kriminālprocess saskaņā ar Krimināllikuma 191.panta trešo daļu par muitošanai pakļauto preču glabāšanu Latvijas Republikas muitas teritorijā, bez muitas iestāžu atļaujas, kas izdarīts lielā apmērā.

Abām aizdomās turētajām personām piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl