VID muitnieki aiztur cigarešu kontrabandas organizatorus

Komentāri
VID muitnieki aiztur cigarešu kontrabandas organizatorus
Foto: VID

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas policijas pārvalde aizturējusi cigarešu kontrabandas no Latvijas uz Eiropas Savienības valstīm organizatorus, informē VID.

VID Muitas policijas pārvalde 2016. gada 11. janvārī notikuma vietā aizturēja divas personas, kuras mēģināja noorganizēt kontrabandas cigarešu nelikumīgu pārvietošanu no Latvijas uz Eiropas Savienības valstīm. Pret abām personām uzsākts kriminālprocess par muitošanai pakļauto preču glabāšanu Latvijas Republikas muitas teritorijā, bez muitas iestāžu atļaujas, kas izdarīts lielā apmērā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VID Muitas policijas pārvalde, veicot operatīvos pasākumus, 2016. gada 11. janvārī kādā noliktavā Rīgā aizturēja divas personas – 1983. un 1984.gadā dzimušus Latvijas Republikas pilsoņus, kas mēģināja noorganizēt kontrabandas cigarešu nelikumīgu pārvietošanu no Latvijas uz Eiropas Savienības valstīm. Kopumā izņemti 339 720 kontrabandas cigarešu FEST ar Baltkrievijas akcīzes markām un 40 litri caurspīdīga šķidruma ar spirtam raksturīgu smaržu.

Abas aizdomās turētās personas jau agrāk ir nonākušas VID Muitas policijas pārvaldes amatpersonu redzeslokā saistībā ar nelikumīgām darbībām ar muitošanai pakļautām precēm. Viena no aizdomās turētajām personām jau ir aizdomās turētā statusā citā VID Muitas policijas pārvaldē izmeklējamā kriminālprocesā par tāda paša veida noziedzīgu nodarījumu.

Par minēto noziedzīgo nodarījumu tajā pašā dienā VID Muitas policijas pārvaldē tika uzsākts kriminālprocess saskaņā ar Krimināllikuma 191.panta trešo daļu par muitošanai pakļauto preču glabāšanu Latvijas Republikas muitas teritorijā, bez muitas iestāžu atļaujas, kas izdarīts lielā apmērā.

Abām aizdomās turētajām personām piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl