Komentāri

“Īsi pirms vieniem naktī Iļģuciemā izdzirdēju pie loga lielu blīkšķi. Vispirms domāju, ka auto ietriecies kādā citā mašīnā, bet, kā izrādās, tomēr šoferis nevarēja novaldīt stūri un ietriecās ēkas sienā,” tā par savu video stāsta kāds aculiecinieks Dāvis.

“Kompānija gribēja aizbēgt no notikuma vietas, bet automašīna vairs nebija braucama, trīs minūšu laikā arī bija ieradusies policija, pēc gaitas izskatījās, ka vadītājs bija alkohola reibumā,” skaidro aculiecinieks, kurš iesūtījis raidījumam Degpunktā un portālam Skaties.lv arī uzfilmēto video.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Degpunktā apbalvojām pagājušā mēneša labāko aculiecinieku, un arī šomēnes ir vērts censties, lai iegūtu vērtīgas balvas!

Foto

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl