Vērīga pensionāre palīdz notvert zagļus

Komentāri

Brīvdienās Rīgā, Daugavpils ielā, rūdīti zagļi “aptīrījuši” kāda pensionāra dzīvokli. Garnadžiem gan pamatīgi nepaveicās, jo rosību dzīvoklī pamanījusi kaimiņiene un izsaukusi policiju. 

Kad Vjačeslavs piektdienas pēcpusdienā atgriezies savā dzīvoklītī Daugavpils ielā, viņš bijis patiesi pārsteigts. Prombūtnes laikā atmūķētas un atlauztas divas durvis un miteklī iekļuvuši zagļi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No sienas pazudušas greznas, aizstiepts arī mazmeitas planšetdators un sintezators – dzīvoklis izvandīts kājām gaisā. Strādājuši profesionāļi.

Gaismu viņu neieslēdza. Kamēr viņi tur darbojās, kaimiņiene atvēra durvis un novēroja koridora telpu – tur ir divas istabas – katra uz savu pusi. Viens ar lukturi aizgāja pa kreisi, otrs ar lukturi – pa labi. Viens esot bijis apdullis – savādi runājis.

Dzīvoklis apzagts, un mantas pazudušas ar galiem – tā sākotnēji domājis Vjačeslavs, taču izrādījies, ka kaimiņiene – kāda padzīvojusi kundze – palīdzējusi zagļus aizturēt. Viņa aizdomīgos tipiņus pamanījusi, jo tie nemācējuši uzvesties klusu, bet, tā kā kaimiņu dzīvoklī vienmēr valda miers, sieviete pabāzusi galvu pa durvju šķirbu, lai noskaidrotu, kas notiek.

”Skatos, viņu dzīvokļa durvis līdz galam atvērtas. Izdzirdēju vīriešu balsis. Tur ir divistabu dzīvoklis. Viens vienā pusē, otrs otrā. Es izdzirdēju tādu narkomāna balsi. Viņš lēnītēm teica, ka atradis labu datoru. Labi, ka es nesāku kliegt, kas zina, kā viņi pēc tam rīkotos. Es gribēju viņiem pavaicāt, ko viņi te dara? Viņi mani neredzēja, un es viņus arī nē. Es ātri pievēru savas durvis, iegāju dzīvoklī un zvanīju policistiem,” stāsta kaimiņiene.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl