Vērienīgs ugunsgrēks Zvaigžņu ielā; dzīvību zaudējusi sieviete

0 Komentāru
Vērienīgs ugunsgrēks Zvaigžņu ielā; dzīvību zaudējusi sieviete
FOTO: LETA

Jau dažas minūtes pēc izsaukuma saņemšanas, pie kāda Zvaigžņu ielas nama piestājis pirmais glābēju auto. Lai arī daļa iedzīvotāju, namu bija paspējuši pamest saviem spēkiem, divpadsmit cilvēkiem bija nepieciešama steidzama ugunsdzēsēju palīdzība.

Kāda mājas iedzīvotāja, kura bēgot no briesmām, dzīvokli pametusi vien čībās un kuras īpašums visticamāk pamatīgi cietis stāsta, ka ugunsgrēks izcēlies nama baisākajā miteklī.

Daļa iedzīvotāju uz notikušo noskatās stāvot uz ielas, satinušies segās, citi meklē patvērumu turpat netālu novietotajos auto. Arī pēc ugunsgrēka likvidēšanas, tikai daļai no šiem ļaudīm būs kur atgriezties.

Aptuveni stundu pēc izsaukuma saņemšanas, ugunsdzēsējiem izdevās lokalizēt 30m2 plašo ugunsnelaimi, savukārt vēl divas stundas vēlāk, ugunsgrēks pilnībā likvidēts.

Diemžēl, šajā ugunsnelaimē dzīvību zaudējusi kāda 47 gadus veca sieviete, kuras mirstīgās atliekas uzietas miteklī, kurā izcēlies ugunsgrēks – visticamāk, sieviete notiekošo pamanījusi par vēlu, vai arī nelaimes brīdi bija iemigusi.

Savukārt divi šīs ēkas iedzīvotājiem, kāds 50 gadus vecs kungs un kāda sieviete, kurus ugunsdzēsēji izveduši no piedūmotajām telpām, pēc pārdzīvotā nonākuši slimnīcā. To, kas patiesība vainojams šajā ugunsnelaimē, noteiks policisti, kuri jau uzsākuši notikušā izmeklēšanu.

0 Komentāru