Komentāri

Allažu pagasta Vecskruntēs pagājušajā naktī izcēlies postošs ugunsgrēks. Lielā platībā degusi saimniecības ēka, kas atrodas vien pārdesmit soļu attālumā no dzīvojamās mājas. Saimnieks saka, – ja istabā nebūtu suņa, droši vien gulētu mierīgi tālāk, un kas zina, kā vēl viss beigtos. Liesmas varēja pārmesties uz dzīvojamo galu un nesaudzēt nevienu.

Pēc sākotnējām aplēsēm zaudējumi, protams, ievērojami – daži tūkstoši eiro. Sadedzis arī auto, par ko mājas saimniekam dikti žēl.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Galvenais posts, ka saimnieks palicis bez kurināmā. Līdz vasarai vairs nav tālu, bet tāpat jau līdz maijam kaut kā krāsns mute jābaro. Tagad pāri palikuši tikai apdegušu pagaļu gali.

Par ugunsgrēka iemesliem šobrīd saimniekam grūti ko sacīt. Skaidrs ir viens – notikušais izskatās pēc ļaunprātības, bet, lai konkrēti uz kādu rādītu ar pirkstu, tik drošu pierādījumu nevienam nav.

Runājot par pagājušās nakts dzēšanas darbiem, glābējiem nebija daudz iespēju cīnīties ar to, kas jau kurās ar vairāku tūkstošu grādu augstu temperatūru. Izdarīts viss iespējamais, lai nosargātu dzīvojamo sektoru, tagad jāapdzēš krāsmatas.

Notikuma vietā bijuši arī policisti. Viņiem arī jāskaidro, vai dedzināts ļaunprātīgi. Savukārt Allažu pagasta padomē Degpunktam sola, ka neatkarīgi no cēloņiem amatpersonas centīsies palīdzēt nelaimē nonākušajiem. Viņiem tikai jāraksta iesniegums sociālajam dienestam.

Lasi vēl