Komentāri
Vērienīgs nakts reids ielu noziedzības apkarošanā “Maskačkā”; policija pārbauda gandrīz 100 personas
Foto: F64

Naktī uz otrdienu Latgales priekšpilsētā policija rīkojusi vērienīgus pasākumus ielu noziedzības apkarošanā, pārbaudot gandrīz 100 personu.

Pagājušajā naktī, no 19. uz 20. decembri, Rīgas Latgales iecirkņa apkalpojamā teritorijā norisinājās profilaktiskie pasākumi ar mērķi apkarot ielu noziedzību. Pasākumus rīkoja Rīgas Latgales iecirkņa policisti sadarbībā ar kolēģiem no Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes, Baložu iecirkņa un Saulkrastu iecirkņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Reida laikā tika pārbaudītas 98 personas. Policisti ne vien pārbaudīja aizdomīgas personas ielās, bet arī lombardu un spēļu zāļu apmeklētājus. Šoreiz šajās vietās likumpārkāpumi netika konstatēti.

Taču, pārbaudot kādu uz ielas sastaptu aizdomīgu jaunieti, likumsargi atklāja, ka viņš atrodas meklēšanā aizdomās par iespējamu saistību ar šā gada septembrī notikušu mobilā telefona nolaupīšanu grupā. 1997. gadā dzimušais jaunietis tika aizturēts un nogādāts policijas iecirknī. Aizturētais iepriekš sodīts par noziegumiem, kas saistīti ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti. Saistībā ar septembrī notikušo noziegumu ir uzsākts kriminālprocess par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Tāpat reida laikā policisti pārbaudīja vairākas personas, kurām noteikts aizliegums nakts laikā atrasties ārpus dzīvesvietas. Visas pārbaudītās personas bija ievērojušas noteikumu un tika sastaptas mājās.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl