Komentāri
Vērienīgs nakts reids ielu noziedzības apkarošanā “Maskačkā”; policija pārbauda gandrīz 100 personas
Foto: F64

Naktī uz otrdienu Latgales priekšpilsētā policija rīkojusi vērienīgus pasākumus ielu noziedzības apkarošanā, pārbaudot gandrīz 100 personu.

Pagājušajā naktī, no 19. uz 20. decembri, Rīgas Latgales iecirkņa apkalpojamā teritorijā norisinājās profilaktiskie pasākumi ar mērķi apkarot ielu noziedzību. Pasākumus rīkoja Rīgas Latgales iecirkņa policisti sadarbībā ar kolēģiem no Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes, Baložu iecirkņa un Saulkrastu iecirkņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Reida laikā tika pārbaudītas 98 personas. Policisti ne vien pārbaudīja aizdomīgas personas ielās, bet arī lombardu un spēļu zāļu apmeklētājus. Šoreiz šajās vietās likumpārkāpumi netika konstatēti.

Taču, pārbaudot kādu uz ielas sastaptu aizdomīgu jaunieti, likumsargi atklāja, ka viņš atrodas meklēšanā aizdomās par iespējamu saistību ar šā gada septembrī notikušu mobilā telefona nolaupīšanu grupā. 1997. gadā dzimušais jaunietis tika aizturēts un nogādāts policijas iecirknī. Aizturētais iepriekš sodīts par noziegumiem, kas saistīti ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti. Saistībā ar septembrī notikušo noziegumu ir uzsākts kriminālprocess par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Tāpat reida laikā policisti pārbaudīja vairākas personas, kurām noteikts aizliegums nakts laikā atrasties ārpus dzīvesvietas. Visas pārbaudītās personas bija ievērojušas noteikumu un tika sastaptas mājās.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl