Komentāri
Vērienīgs ķēriens! Daugavpilī aiztur Latvijas pilsoni ar 34 000 cigarešu
FOTO: LETA

Šā gada 6. februārī Daugavpilī par akcīzes preču nelikumīgu pārvietošanu Valsts robežsardzes amatpersonas aizturēja 1 Latvijas pilsoni un izņēma nepilnus 34 tūkstošus kontrabandas cigarešu.

Sestdien divi robežsargi, būdami no dienesta brīvajā laikā, pamanīja kā pirms Daugavpils dzelzceļa stacijas no stāvoša vilciena tiek nomesti melnā polietilēna plēvē ietīti saiņi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Notikuma vietā tika novēroti divi vīrieši, kuri saiņus ievietoja somās. Nekavējoties tika iesaistīti papildspēki, kā rezultātā vienu no likumpārkāpējiem izdevās aizturēt. Pie likumpārkāpēja konstatētajās somās atradās 33 600 cigaretes NZ Gold ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Par ar akcīzes nodokli apliekamo preču pārvietošanas noteikumu pārkāpšanu sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols. Administratīvā pārkāpuma lietas materiāli nosūtīti pēc piekritības Valsts ieņēmumu dienestam.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl