Vērienīgo Purvciema ugunsgrēku, iespējams, sarīkojusi sociālās mājas iedzīvotāja

1 komentārs

Sestdienas vakarā izcēlies plašs ugunsgrēks daudzdzīvokļu mājā Rīgā, Brantkalna ielā, Purvciemā, kur dedzis dzīvoklis 4. stāvā. Notikuma vietā glābēji konstatēja, ka deg dzīvoklis 30 kvadrātmetru platībā, kāpņu telpa piecu kvadrātmetru platībā, kā arī no karstuma pārsprādzis dzīvokļa logs un aizdegusies siltinātās mājas fasāde 15 kvadrātmetru platībā.

No ēkas tika izvesti astoņi cilvēki, no kuriem sešiem bijusi nepieciešama medicīniskā palīdzība saindēšanās ar dūmiem dēļ. Sieviete, kura dzīvo virs degušā dzīvokļa, stāsta, ka vienā brīdī vienkārši zaudējusi samaņu. Nama iedzīvotāji apgalvo, ka ugunsgrēku izraisījusi viņu kaimiņiene, kura pati aizdedzinājusi savu dzīvokli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņai kādreiz bijis vīrs un bērni. No vīra izšķīrusies, bērni viņai atņemti, un tad uzradies jauns draugs, ar kuru abi dzīvojuši kā spriedzes filmā.

”Viņa viņam pārgrieza rīkli. Artērija palika neskarta, viņš izdzīvoja. Pēc tam viņš viņu piekāva, un viņa acīmredzot izlēma viņu sadedzināt,” stāsta kaimiņi.

Acīmredzot atriebība kavalierim izvērtās par atriebību saviem kaimiņiem. Sešiem cilvēkiem bija nepieciešama mediķu palīdzība, jo viņi bija saindējušies ar dūmiem un būs jāremontē gan māja, gan dzīvokļi.

Pati Olga kaut kur esot pazudusi. Iespējams, ka viņa slēpjas.

No kaimiņiem sievietei varbūt arī izdosies aizmukt, taču no policistiem gan ne. Ja viņa dzīvokli tīši aizdedzinājusi, nāksies vien par to atbildēt.

TOP komentāri

  • Zanda
    0 0 0

    Zanda

    Man vispār liekas diezgan baisi dzīvot daudzdzīvokļu mājās, kur dzīvo gan šādi psihopāti, nedomājot par pārējo mājas iedzīvotāju drošību, gan arī pensionāri, kuri jebkurā brīdī var aizmirst izslēgt gāzi vai jebkas!
    Un tā neatbildība - nedzīvo jau savā privātmājā, kur dzīvo viens! Apkārt taču daudz cilvēku - bērni..

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl