Komentāri

Ventspils nomalē ir kāda pašvaldības māja, kurā dzīvot tās iemītniekiem kļūst ar katru dienu bailīgāk. Apkārt mētājoties šļirces un ik pa laikam izceļas arī ugunsgrēki. Pēdējā ugunsgrēkā bojā gandrīz gāja Helga.

Māju Rūpniecības ielā Ventspilī raidījuma Degpunktā komanda apciemoja jau pagājušā gada septembrī. Situācija toreiz bija visnotaļ līdzīgai tagadējai – ēkas piektajā stāvā nakts vidū uzliesmoja kāds dzīvoklis, kas izdega teju pilnībā, pamatīgi pārbiedējot mājas iedzīvotājus. 30 cilvēki nakti pavadīja uz ielas, gaidot, kamēr glābēji paveiks savu darbu. Notikušajā toreiz tika vainoti mājā mītošie jaunieši, kuri tukšo mitekli izmantoja savām ballītēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tagad šķiet, ka vēsture atkārtojas. Tikai neapdzīvotais dzīvoklis šoreiz dedzis nevis piektajā, bet trešajā stāvā. Nama iedzīvotāja Helga stāsta, ka degšana sākusies piektdien pa dienu un vienā mirklī viss gaitenis jau bijis dūmos.

Proti, kamēr viens dzīvoklis dedzis zilās liesmās, kaimiņi metušies glābt sievieti, kas citādi būtu varējusi nosmakt.

”Zinājām, ka tur dzīvo cilvēki, zinājām, ka viņi ir mājās. Viņi gulēja. Mēs ar tēvu uzlauzām durvis un izvilkām ārā viņus. Viens ir prieks par cilvēku izglābšanu, kas pavisam cits – ka dzīvot šajā mājā ir kā dzīvot uz sārta,” stāsta nama iedzīvotāji, kas glāba Helgu.

Vieni ugunsgrēku izcelšanos saista ar jauniešiem, kas vakaros un naktīs ”tusējas” ēkā, bet citi pat domā, ka pie vainas varētu būt kāds piromāns. Taču visi ir vienisprātis, ka dzīve te vairs nav droša un ka pašvaldībai kaut kas jādara lietas labā.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl