Ventspils pusē jauns vīrietis sabrauc uz ceļa guļošu cilvēku

Komentāri
Ventspils pusē jauns vīrietis sabrauc uz ceļa guļošu cilvēku
Sean McGrath/Flickr

Sestdienas vakarā pēc pulksten desmitiem Ventspils novada Jūrkalnes pagastā uz autoceļa Ventspils-Grobiņa gājusi bojā kāda 1974. gadā dzimusi sieviete, kas saskaņā ar policijas sniegto informāciju gulēja uz ceļa.

Traģiskais negadījums notika virzienā uz Ventspils pusi. Notriektā sieviete gāja bojā notikuma vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pie Volkswagen Polo automašīnas stūres sēdēja 1990. gadā dzimis vīrietis. Viņš uzbrauca virsū guļošai sievietei, kura atradās uz ceļa braucamās daļas, informē Valsts policijas pārstāvji.

Kopumā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 43 ceļu satiksmes negadījumi, kuros kopumā cieta septiņi cilvēki.


Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl