Ventas rumbā maluzvejnieki zivis ķēruši rūpnieciskos apmēros

1 komentārs
Ventas rumbā maluzvejnieki zivis ķēruši rūpnieciskos apmēros
Foto: LETA

Valsts svētkos, 4. maija naktī, ap pulksten 3.00 Kuldīgā, Ventas rumbā, Valsts policijas darbinieki sadarbībā ar Valsts vides dienestu (VVD) aizturēja četrus vīriešus, kuri nodarbojās ar nelikumīgu rūpniecisko zveju lielos apmēros.

Veicot informācijas pārbaudi par nelikumīgu zveju aizsargājamā dabas teritorijā, likumsargi pamanīja četrus maluzvejniekus, kuri jau bija nozvejojuši vairākus maisus ar zivīm. Policijas darbinieki lūdza maluzvejniekiem apstāties, taču vīrieši nepakļāvās policijas darbinieku prasībām. Maluzvejnieki metās bēgt un paslēpās kādā garāžā Ventas krastā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neskatoties uz centieniem aizbēgt, likumsargi aizturēja četrus vīriešus – 1968. un 1970. gadā dzimušus vīriešus, kā arī divus brāļus – 1969. un 1974. gadā dzimušus vīriešus, kuri jau iepriekš nonākuši policijas redzeslokā par līdzīgiem nodarījumiem.

Kopumā maluzvejnieki radījuši zaudējumus zivju resursiem 40 890 eiro apmērā, aprēķinājuši eksperti. Aizturēšanas vietā policisti konstatēja, ka nelikumīgi iegūtas 282 vimbas.

Par to Kurzemes reģiona pārvaldē Kuldīgas iecirknī uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 110. panta.

TOP komentāri

  • s.u.a.
    0 0 0

    s.u.a.

    Izskatās ka īstenajiem vides likumsargiem drīz nebūs ko darīt.,jo nejau viņi ir ko spējīgi nosargāt.Kamēr lielajā kantorī domās par savu reputāciju,tikmēr s...vien būs.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl