Komentāri

Ja nu kādam Jelgavas pusē pazudis vai nozagts velosipēds, un jūs to tā īsti neesat meklējuši vai esat meklējuši, bet nesekmīgi, iespējams, ka tas atrodas policijas iecirkņa garāžā, kopā ar vēl vismaz 40 citiem divriteņiem.

Jelgavas policijas iecirkņa pagalmā vienā no garāžām sev vietu raduši vairāki desmiti divriteņu. No sākuma visi velosipēdi dažādos veidos nonākuši iecirknī, pēc tam, tā kā likumīgais saimnieks nav pieteicies, tie atripojuši šurp un sākuši krāt putekļus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pērn novembrī spēkā stājās noteikumi, kas paredz, ka pusgada laikā šādas bezsaimnieka mantas jānodod Valsts ieņēmumu dienestam vai atradējam, tā ka lielākā daļa velosipēdu te būs vēl līdz vasarai. Viens pēc otra tie šodien uz brīdi ierauga saules gaismu. Ir gan diezgan vēsturiski braucamie, gan kalnu divriteņi, gan BMX, gan bērnu velosipēdi.

Foto

Lai gan likumsargi šos divriteņus sauc par atrastajām mantām, tas nenozīmē, ka tie reiz nav nozagti. Tas vienkārši nav zināms, tāpēc iespējams, ka vaininieks mierīgi staigā brīvībā un riteņa saimnieka uzrašanās varētu līdzēt viņu saukt pie atbildības.

Daļu no velosipēdiem jūs varat apskatīt šobrīd savos TV ekrānos, taču tos visus mēs jums nevaram parādīt; tieši tāpēc, ja ir aizdomas, ka kāds no braucamajiem pieder tieši jums, varat apmeklēt Valsts policijas mājaslapu.

Tātad – riteņu īpašnieki var doties tiem pakaļ, savukārt visiem pārējiem velobraucējiem jāatceras, ka līdz ar sezonas sākšanos ir sasparojušies arī divriteņu zagļi. Un galvenais noteikums, lai nekļūtu par viņu upuriem, ir – sargāt pašiem savu braucamo. Pirmkārt to reģistrēt, otrkārt – neatstāt, kur pagadās, treškārt – izvēlēties kvalitatīvu saslēgu un galu galā nenāks par ļaunu riteni arī nofotografēt. Tieši foto var palīdzēt to atrast, ja tas pazudīs.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl