Velosipēdists smagi satraumē sievieti

3 komentāri

Sasitumi, lūzumi un smadzeņu satricinājums – tādas traumas pēc avārijas guvusi kāda sieviete! Viņu notriekusi nevis automašīna, bet gan velosipēdists, kurš no nelaimes vietas nekaunīgi aizbraucis!

Negadījums notika sabiedriskā transporta pieturā Mākslas muzejs, pašā galvaspilsētas centrā. 36 gadus vecā sieviete gaidīja trolejbusu, kad pēkšņi sajuta spēcīgu triecienu, nokrita zemē un attapās jau ātrās palīdzības automašīnā. Kā viņai teica ārsti, viņu esot notriecis velosipēdists. Tā stāstījuši aculiecinieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Velosipēdists tūdaļ pēc negadījuma no notikuma vietas esot aizbraucis, savukārt traumas, kuras guva sieviete, ierādījās vairāk nekā nopietnas.

Foto

Viņai konstatēja pieres kaula lūzumu, smadzeņu satricinājumu, roku un kāju sasitumus. Viņa kādu laiku pati nevarēja paēst. Sāpēja žoklis un kakls.

Sievietes radinieki policijā rakstījuši iesniegumu, sākta izmeklēšana, taču ļoti pietrūkst liecinieku, lai velosipēdistu varētu atrast. Liecinieku nelaimes gadījumam bijis daudz, vēl tikai vajag viņus atrast!

”Lūdzu aculieciniekus, kuri kaut ko redzēja vai zina, par to ziņot, zvanot uz policijas tālruņa numuru 110! Tā ir dežūrdaļa, kas nodos informāciju tālāk,” lūdz cietušās sievietes radinieks Iļja.

Tātad, ja jūs 6. martā pie Mākslas muzeja redzējāt, kā sievieti notriec velosipēdists un aizbrauc no nelaimes vietas, atstājot viņas glābšanu garāmgājēju ziņā, noteikti sazinieties ar policiju! Sieviete un viņas tuvinieki būs jums ļoti pateicīgi!

TOP komentāri

  • ES
    0 0 0

    ES

    Nesaprotu komentāru par to, kuru valodu saprot, ko ne.Vai nav vienalga,cietušais ir cietušais, pārkāpejs ir parkāpējs.Lai meitenei laba veselība.
  • videjaislatvietis
  • videjaislatvietis

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl