Velosipēdists sabrauc mazu meitenīti uz “aizlaižas” no notikuma vietas

Komentāri
Velosipēdists sabrauc mazu meitenīti uz “aizlaižas” no notikuma vietas
Foto: LETA

Pēdējā laikā arvien vairāk fiksēti negadījumi ar velosipēdistu dalību – dažos no tiem cieš gājēji, bet citos viņi paši kļūst par upuriem.

Trešdien nepatīkams incidents notika Jūrmalas parkā Liepājā – uz gājēju un veloceliņa kāds riteņbraucējs uzbrauca septiņus gadus vecai meitenītei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Velosipēdista personība nav noskaidrota, jo viņš aizbēga no notikuma vietas, savukārt cietusī meitenīte nogādāta slimnīcā.

Negadījums uz velosipēda fiksēts arī Rīgā, taču šoreiz par upuri ir kļuvusi kāda velobraucēja, kurai Kārļa Ulmaņa gatves un Upesgrīvas ielu krustojumā, vadot Škota Octavia, uzbrauca kāds 1964. gadā dzimis vīrietis. Cietusī nogādāta slimnīcā.

Vēl viens nepatīkams satiksmes negadījums noticis 11. novembra krastmalas un Kaļķu ielu krustojumā Rīgā. Tur kāds 1973. gadā dzimis BMW 530 vadītājs sabrauca 1983. gadā dzimušam velobraucējam, kurš ar gūtajām traumām nogādāts slimnīcā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl