Velosipēdists sabrauc mazu meitenīti uz “aizlaižas” no notikuma vietas

Komentāri
Velosipēdists sabrauc mazu meitenīti uz “aizlaižas” no notikuma vietas
Foto: LETA

Pēdējā laikā arvien vairāk fiksēti negadījumi ar velosipēdistu dalību – dažos no tiem cieš gājēji, bet citos viņi paši kļūst par upuriem.

Trešdien nepatīkams incidents notika Jūrmalas parkā Liepājā – uz gājēju un veloceliņa kāds riteņbraucējs uzbrauca septiņus gadus vecai meitenītei.

Velosipēdista personība nav noskaidrota, jo viņš aizbēga no notikuma vietas, savukārt cietusī meitenīte nogādāta slimnīcā.

Negadījums uz velosipēda fiksēts arī Rīgā, taču šoreiz par upuri ir kļuvusi kāda velobraucēja, kurai Kārļa Ulmaņa gatves un Upesgrīvas ielu krustojumā, vadot Škota Octavia, uzbrauca kāds 1964. gadā dzimis vīrietis. Cietusī nogādāta slimnīcā.

Vēl viens nepatīkams satiksmes negadījums noticis 11. novembra krastmalas un Kaļķu ielu krustojumā Rīgā. Tur kāds 1973. gadā dzimis BMW 530 vadītājs sabrauca 1983. gadā dzimušam velobraucējam, kurš ar gūtajām traumām nogādāts slimnīcā.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl