Komentāri
Velo īpašnieks pieslēdz savu divriteni Elizabetes ielā; atjautības uzdevums – kas notiek tālāk?
Ilustratīvs foto: LETA

12. maijā pa dienu kāda persona Rīgā, Elizabetes ielā, savu velosipēdu pieslēdza ar drošības trosi un devās ikdienas gaitās. Kad velosipēda īpašnieks atgriezās, divriteņa tur vairs nebija. Velosipēda īpašnieks par notikušo paziņoja policijai. Izmantojot videonovērošanas kameru ierakstus, kuros redzams iespējamais nozieguma izdarītājs, Valsts policija uzsāka aizdomās turamā meklēšanu.

Pirmdien, 23. maijā, Rīgas centrā ap pulksten 15.00 Rīgas Centra iecirkņa kriminālpolicisti aizdomās turamo 1981. gadā dzimušo vīrieti aizturēja. Noskaidrots, ka velosipēdu viņš bija nozadzis, sabojājot drošības trosi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizturētais jau iepriekš sodīts par mantiskiem noziegumiem un narkotisko vielu nelikumīgu apriti.

Saistībā ar notikušo pret 1981. gadā dzimušo vīrieti uzsākts kriminālprocess par zādzību nelielā apmērā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Tiesa rīt lems par drošības līdzekļa apcietinājuma piemērošanu aizturētajam.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl