Komentāri

Ceturtdienas pusdienlaikā klusajās Saulkrastu ieliņās atskanējušas sirēnu skaņas. Mediķi steigušies uz vienu no privātmājām, kur remontdarbu laikā nopietni cietis kāds sirms vīrs.

Visticamāk, kungs piezemējies uz kādas cietas virsmas, tādēļ dakteriem, lai glābtu viņa dzīvību nācies krietni pastrādāt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā kā šajā situācijā mediķiem neizdevās iegūt skaidrojumu, kā tieši notikusi nelaime, izmeklēšanā iesaistīti arī likuma sargi.

Viena no versijām liek domāt, ka cietušais nav dzīvojis šajā namā, bet gan, kā strādnieks veicis remontdarbus, tādēļ iespējams par šo gadījumu ieinteresēsies arī darba inspekcija.

Kā stāsta mediķi, nereti nākas steigties palīgā cilvēkiem, kuri vieglprātības, vai vienkārši kādas nelaimīgas sakritības pēc, darba vietā vai darba laikā cieš negadījumos un krīt no dažādiem augstumiem. Vairumā gadījumu šādi kritieni beidzas slimnīcā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl