Ved kontrabandas cigaretes un grib ”atpirkties” ar 580 eiro kukuli

Komentāri
Ved kontrabandas cigaretes un grib ”atpirkties” ar 580 eiro kukuli
FOTO: LETA

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka, strādājot pastiprināti kukuļdošanas apkarošanas jomā, pagājušajās brīvdienās 1. un 2. aprīlī, policijas darbinieki par kukuļdošanu aizturējuši divus autovadītājus un pie viena no autovadītājiem atsavināja 10 000 cigarešu bez Latvijas Republikas akcīzes markām.

VP ZRP KPB Patruļpolicijas darbinieki 1967. gadā dzimušu vīrieti, kurš vadīja transportlīdzekli,  apturēja 1. aprīlī pēc pulksten 16.00 Jelgavas novadā Platones pagastā uz autoceļa A8 53. km.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tika konstatēts, ka automašīnas salonā tiek pārvadātas 10 000 cigarešu ar nosaukumu Minsk Superslim. Savukārt, lai netiktu saukts pie atbildības likuma kārtībā, automašīnas vadītājs, kurš ir Lietuvas pilsonis, mēģināja piekukuļot policijas darbiniekus, dodot 580 eiro, pēc kā tika aizturēts un pret viņu uzsākti divi kriminālprocesi par kukuļdošanas mēģinājumu un par nelegālo akcizēto preču pārvadāšanu un glabāšanu.

Brīvdienās, 2. aprīlī, pulksten trijos naktī Jēkabpilī policijas darbinieki aizturējuši arī otru negodprātīgo autovadītāju.  1992. gadā dzimis vīrietis, kurš vadīja transportlīdzekli 2.53 promiļu reibumā un bez vadītāja apliecības, mēģināja piekukuļot policistus. Autovadītājs aizturēts un pret viņu uzsākts kriminālprocess.

Zemgales reģionā šogad policisti aizturējuši jau 31 autovadītāju par kukuļdošanu. No kopējā skaita visvairāk aizturēti autovadītāji Bauskā – 7, Jelgavā – 7 Jēkabpilī – 6, Dobelē – 5, Aizkrauklē – 4, Tukumā – 2. Policija turpina strādāt pastiprināti kukuļdošanas apkarošanas jomā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl