Klaja bezkaunība! Vecrīgā gaišā dienas laikā apzog norvēģu tūristus

Pievienot komentāru
Klaja bezkaunība! Vecrīgā gaišā dienas laikā apzog norvēģu tūristus
Foto: LETA

Laiks kļūst arvien siltāks, un tūristu skaits Rīgā un Latvijā strauji pieaug. To izmanto arī zagļi ar veiklām rokām, kuri nevērīgos ārzemniekus uztver kā vieglu peļņas avotu. Vienai zagļu trijotnei gan otrdien Vecrīgā nepaveicās.

Otrdien dienas vidū tūristu pūlī iejuka divas sievietes un sāka sekot diviem norvēģiem. Pētot Vecrīgas arhitektūru, viņi nemaz nepamanīja, ka no mugursomas tiek izvilkta jaka. Nozagtais apģērba gabals nodots tālāk otrai zaglei, un abas laidušās lapās. Tālu gan viņas netika, jo policisti visas šīs darbības bija vērojuši ar pilsētas videokameru palīdzību un jau steidzās uz notikuma vietu.

Norvēģu tūristu vārdā tagad varam pateikties policistiem par modrību un pavaicājām arī citiem Rīgas visiem, vai vizītes laikā nav bijuši kādi starpgadījumi.

Skaties foto:

Protams, mūsu ciemiņu teiktais par drošību ir tikai viņu subjektīvā pieredze, un katru dienu Vecrīgā un citviet pilsētā ir ne mazums narkomānu, kabatzagļu un agresīvu skūtgalvju treniņbiksēs, tāpēc, ja pie jums ciemos brauc ārzemju viesi, pastāstiet, ka policiju vienmēr var sazvanīt pa tālruni: 110, bet ar simtprocentīgu garantiju ārzemniekus sapratīs Rīgas pašvaldības policijas Tūrisma nodaļā – tālrunis: 67181818.

Skaties video: