Vecrīgā bruņots pusaudzis uzbrūk tūristam

Komentāri

13.augusta vakarā policijas ekipāžas saņēmušas ziņu par kādu bruņotu laupītāju, kurš uzbrucis diviem tūristiem no Vācijas.

Ziņa par laupīšanas mēģinājumu, likumsargus sasniedza ap pus vienpadsmitiem vakarā, brīdī kad vienā no Vecrīgas viesnīcām atgriezās divi pārbiedēti Vācu tūristi, kuri lūdza tur sastapto darbinieku palīdzību. Kāds bruņots pusaudzis, tik tikko vecpilsētā mēģinājis viņus aplaupīt. Protams, ziņa par šo noziegumu, mirklī aplidoja vai visas dežūrējošās policijas ekipāžas.
Neilgi pēc tam policija saņēmusi vēl vienu ziņu. Aptuveni tajā pat laikā, policijas iecirknī ieradušās divas sievietes, kuras sūdzējušās par nesen notikušu, ļoti līdzīgu uzbrukumu pie universālveikala ”Centrs”. Arī viņām uzbrucis kāds pusaudzis ar nazi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī šajā vakarā viss beidzās vien ar laupīšanas mēģinājumiem, un neviens laupītāja uzbrukumā necieta, pašam ļaundarim visdrīzāk nāksies stāties tiesas priekšā. Iespējams, astoņpadsmito dzimšanas dienu, neveiksmīgajam laupītājam, nu nāksies sagaidīt aiz restēm.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl