Vecrīgā bruņots pusaudzis uzbrūk tūristam

Komentāri

13.augusta vakarā policijas ekipāžas saņēmušas ziņu par kādu bruņotu laupītāju, kurš uzbrucis diviem tūristiem no Vācijas.

Ziņa par laupīšanas mēģinājumu, likumsargus sasniedza ap pus vienpadsmitiem vakarā, brīdī kad vienā no Vecrīgas viesnīcām atgriezās divi pārbiedēti Vācu tūristi, kuri lūdza tur sastapto darbinieku palīdzību. Kāds bruņots pusaudzis, tik tikko vecpilsētā mēģinājis viņus aplaupīt. Protams, ziņa par šo noziegumu, mirklī aplidoja vai visas dežūrējošās policijas ekipāžas.
Neilgi pēc tam policija saņēmusi vēl vienu ziņu. Aptuveni tajā pat laikā, policijas iecirknī ieradušās divas sievietes, kuras sūdzējušās par nesen notikušu, ļoti līdzīgu uzbrukumu pie universālveikala ”Centrs”. Arī viņām uzbrucis kāds pusaudzis ar nazi.

Lai arī šajā vakarā viss beidzās vien ar laupīšanas mēģinājumiem, un neviens laupītāja uzbrukumā necieta, pašam ļaundarim visdrīzāk nāksies stāties tiesas priekšā. Iespējams, astoņpadsmito dzimšanas dienu, neveiksmīgajam laupītājam, nu nāksies sagaidīt aiz restēm.

Lasi vēl