Vecmīlgrāvī vietējos gadiem ilgi apdraudējusi kāda garīgi slima sieviete

Komentāri

Iespējams, ka šis noziegums tika paveikts tāpēc, ka vainīgajam bija kāda garīga slimība. Tas varētu nozīmēt, ka šis cilvēks, kāda sieviete, atradās brīvībā, neārstējās un apdraudēja pārējos. Šādas situācijas diemžēl parasti atrisina nekas cits, kā laiks. Kamēr nenotiek nopietna nelaime, atbildīgās iestādes nevar vai negrib neko iesākt. Šoreiz stāsts par kādu Vecmīlgrāvī dzīvojošu sieviete, kura katru dienu uzdzina bailes kaimiņiem, taču viņi nekādi nevarēja notiekošo pārtraukt.

Jau 2013. gada pavasarī raidījuma Degpunktā komanda pirmo reizi devās uz kādu māju Vecmīlgrāvī. Ugunsdzēsēji bija aizbraukuši, un sētā mētājās dažas apsvilušas lupatas. Nekas daudz nebija dedzis, taču bija dedzis, kā teica mājas iedzīvotāji, liesmas plosījušās kārtējo reizi- šāda situācija diemžēl nebija nekāds jaunums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Proti, pirmā stāva dzīvoklī mitinājās pensionāre, kura cītīgi vāca apdegušās lupatas un nesa atpakaļ uz savu dzīvokli. Izrādās – tādu lupatu un savādāku drazu viņai bija krietni vairāk nekā vajadzētu un tās regulāri, nonākot par tuvu plītij, aizdegās.

Kādā citā reizē pašvaldības izremontētais dzīvoklis izdega pilnībā, un tā iemītnieci smagā stāvoklī aizveda uz slimnīcu. Ugusngrēks šoreiz bija daudz plašāks nekā citās reizēs, un nu apdraudēta bija visas mājas iedzīvotāju veselība un dzīvība.

Tikai šādi – ar izdegušām telpām, apdegušām stenderēm koridorā un pamatīgu izbīli, kā arī risku, ka bojā varēja aiziet visi mājas iedzīvotāji, šis stāsta par garīgi slimo kaimiņieni beidzās.

Video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl