Vecmīlgrāvī suns dzīvoklī tiek turēts kā krātiņā

Komentāri

Vecmīlgrāvī kāds neadekvāts suņa saimnieks kļuvis par daudzdzīvokļu mājas nīstāko cilvēku, jo rūpes par savu mājdzīvnieku atstājis pašplūsmā. Nerunājot par suņa potēšanu, mazgāšanu, barošanu un kopšanu, dzīvnieks tiek regulāri piekauts un vispār netiek svaigā gaisā.

Kādā darba dienas pēcpusdienā policisti saņēmuši izsaukumu uz Vecmīlgrāvi, kur kāds vīrietis sūdzējies par kaimiņu, kurš savu suni neved ārā nokārtot dabiskās vajadzības. Bet, kad retu reizi suns tiek brīvībā, viņš piečurājot un piekakājot kāpņu telpu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī Degpunktā komanda dodas uz Vecmīlgrāvi skaidrot, kāpēc vīrietis moka savu mājdzīvnieku, turklāt kaimiņi ziņojuši par aizdomām, ka dzīvnieks tiek arī sists. Kāpnēs sastopam kādu vīrieti, kuram ir līdz kaklam kaimiņa izdarības – suns bez mitas rej dienu un nakti.

Par dzīvokļa saimnieku vietējie sak,a – viss sācies pirms pusgada, kad kaut kur pazudis vīrieša tēvs. Mājas iedzīvotāji jau sākuši pildīt sētnieka pienākumus, zinot, ka uzkopēja vairs netiek galā ar regulāro kāpņu telpas pieķēzīšanu. Iedzīvotājiem ir aizdomas, ka suņa saimnieks dzīvnieku apzināti reizēm izlaiž kāpņu telpā, tā kā pašam iet pastaigā ar savu četrkājaino draugu ir slinkums. Turklāt dzīvoklī mītot arī sieviete un viņas bērni, arī viņiem par suni ir pilnīgi nospļauties.

Iedzīvotāji, protams, saprot, ka suns jau nav vainīgs – visa pamatā ir cilvēku nolaidība un slinkums, bet tam visam papildus nāk arī vardarbība.

Foto

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl