Vecmīlgrāvī notikusi bruņota laupīšana un apšaude; ir ievainotais

3 komentāri
Vecmīlgrāvī notikusi bruņota laupīšana un apšaude; ir ievainotais
Foto: Kirt Dankmyer /Flickr

Pašā Vecmīlgrāvja centrā, Augusta Dombrovska ielā, trešdienas rītā ap pulksten pieciem notikusi bruņota laupīšana, turklāt smagi cietis apsardzes darbinieks – viņam iešauts kaklā.

Pulkstenis bija pieci no rīta, un daži Vecmīlgrāvja iedzīvotāji jau modās, lai gatavotos darba dienai, taču viens vietējais iedzīvotājs vēl sēdēja spēļu zālē – spaidīja automātu pogas un raustīja rokturus. Pēc kazino apmeklējuma vīrietis devās mājās, taču laikam bija nospēlējis par daudz un nolēma atgriezties atpakaļ jau ar ieroci rokās. Tā ir viena no versijām, ko policija šobrīd pārbauda. Runa bija par nospēlētiem 900 eiro. Uzbrukumā cietis apsargs, kuram iešauts kaklā.

Policisti spēļu zāles telpās noskatījās videoierakstus un secināja, ka aizdomās turamais varētu būt kāds vietējais iedzīvotājs, kurš ir regulārs iestādes klients.

Vīrietis seju slēpis maskā, tāpēc šobrīd viņa vaina vēl ir jāpierāda. Lietas izmeklēšana nodota Valsts policijas centrālajam aparātam. Tāpat arī spēļu kluba Fēnikss vadība trešdien nekādus komentārus par notikušo nesniedza, vien piebilda, ka apsarga veselības stāvoklis ir stabils.

Daudzi vietējie vairās par spēļu zāli kaut ko teikt kameras priekšā, taču viņi piebilst, ka ne jau Fēnikss ir vienīgais iestādījums, kas pievilina apšaubāmus klientus. Vecmīlgrāvī šādu iestāžu ir vēl gana daudz.

Video: