1 komentārs

Aizvadītajā nedēļā, naktī uz trešdienu, sirēnu skaņu pavadīti Skuju un Vecmilgrāvja ielu krustojumā piestājuši pašvaldības policisti! Tikai pirms mirkļa likumsargi saņēmuši zvanu no kāda vietējā iedzīvotāja, kurš stāstījis par  vīrieti, kas skraida apkārt un skaļā balsī sauc pēc palīdzības.

Ierodoties notikuma vietā un paveroties apkārt inspektori, puķu dobē pie viena no daudzstāvu namiem pamanījuši asinīm klātu vīrieti. Sarunas laikā ar cietušo atklājies, ka vīrietis sadurts, savukārt iespējamais uzbrucējs, ar kuru iepriekš pamatīgi izvicinātas dūres, guļot turpat netālu esošajos krūmos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kamēr viens no policistiem palīdzējis ievainotajam vīrietim, otrs devies uzbrucēja meklējumos un tik tiešām, turpat netālu izdevies sastapties arī ar otru ķildnieku. Lai atrisinātu šo situāciju, inspektori uz notikuma vietu izsaukuši mediķus un kolēģus no Valsts policijas.

Tā kā sadurtais vīrietis uzvedies ļoti agresīvi, pašvaldības policistiem pat nācies sēsties ātrajā palīdzībā un pavadīt dakterus, un cietušo līdz slimnīcai.

Šajā situācijā abiem savstarpēji pazīstamajiem kaušļiem patiesībā paveicies – alkohola reibumā zudis veselais saprāts un dūres, un pat nazis likts lietā no sirds. Nereti, līdzīgi stāsti beidzas pat ar traģisku iznākumu.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl