Vecas elektrības sistēmas dēļ fermā sadeg cūkas un vistas

Komentāri

Biržos netālu no Jēkabpils aizdegusies padomju laikā celta saimniecības ēka. Ugunsgrēkā, kurā, visticamāk, vainojama veca elektrības sistēma, sadeguši dzīvnieki – cūkas, vistas, pīles un zosis.

”Tā elektrība gaitenī visu laiku raustījās. Es teicu, ka vajag to slēgt nost. Tā to arī neatslēdza,” saka Rasma, kuras dzīvnieki fermā sadeguši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsgrēks izcēlās naktī, un plkst. 3.30 rītā par to ziņoja kaimiņi.

”Man piezvanīja māsa, pulkstenis bija pusčetri. Es atskrēju šeit pusplika, basām kājām. Domāju – izglābt tos rukšus! Attaisīju durvis vaļā – viss vienās liesmās,” Rasma teju valda asaras.

”Divām ģimenēm te bija cūkas, vistas, pīles te bija, zosis te bija. Malka tajā pusē vienai ģimenītei. Nu viss pagalam,” viņa stāsta.

Rasma stāsta, ka lopus ziemai nav gribējusi turēt un tika plānots tuvākajās dienās lopus nokaut. Tagad tie vienkārši sadeguši un gaidītās cūku bēres, ka bijis liels atspaids pensijai, izpaliks.

”Nu neko, viss pagalam. Tagad tikai pensija. Es dārzu turu, rukšus turu, ņemos kā varu, lai varētu normāli dzīvot. Viss pagalam, viss pagalam…,” satraukumu neslēpj Rasma.

Nelaimē šoreiz netiek vainoti nedz palaidņi, nedz skauģi, kas dažkārt ir iemesls šāda veida nelaimēm laukos. Visticamāk, ka ugunsgrēkā vainojama pašu neuzmanība, proti, vecie elektrības vadi.

Vairāk skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl