Varonīgs puisis no traģēdijas izglābj vairākas ģimenes

0 Komentāru
Varonīgs puisis no traģēdijas izglābj vairākas ģimenes
FOTO: LETA

Postošā ugunsgrēkā, kas agrā sestdienas rītā plosījies Inčukalna novadā, pajumti zaudējušas vairākas ģimenes. Vairākus cilvēkus izglābis kāds nejaušs garāmbraucējs, kurš, braucot pa šoseju, pamanījis liesmu pārņemto namu.

”Gribu izteikt godu un apbrīnu cilvēkam, kurš šā gada 12. septembrī apstājās un palīdzēja cilvēkiem izkļūt no degošas mājas. Puisis mēģināja iekļūt mājā, izsitot mājas durvis, tas viņam neizdevās. Tad viņš apskrēja ap māju, uzskrēja otrajā stāvā pa citām durvīm. Māja bija vienos dūmos. Puisis no mājas izveda vairākas personas stiprā alkohola reibumā. Pirmajā stāvā bija vīrietis, kurš nevēlējās iziet no sava dzīvokļa. Puisis izlauza durvis un vīrieti izveda ārā. Puisis pēc tam vēma, iedevu viņam padzerties. Nezinu ne viņa vārdu, neko. Vienkārši vēlos pateikt paldies par to, ka mūsu pasaulē vēl dzīvo tādi cilvēki. Vīrietis brauca ar melnu Mercedes markas automašīnu un mugurā viņam bija pašvaldībās policijas formastērps, viņš aizsteidzās uz Siguldas pusi uz darbu, iespējams, ka strādā Siguldā,” stāsta nama iedzīvotājs.

Palīgā iedzīvotājiem ieradušies arī prāvi ugunsdzēsēju spēki. Septiņas glābšanas dienesta automašīnas un 18 vīri. Neskatoties uz apjomīgajiem glābšanas darbiem, 260 kvadrātmetru plašo ugunsgrēku izdevies likvidēt vien pēc vairākām stundām.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 Komentāru