Vangažos vecas automašīnas kārotāji nožņaudz vīrieti

Komentāri

Vangažu pilsētu šokējusi aukstasinīga jauna vīrieša slepkavība tikai tāpēc, ka varmākas iekārojuši viņa paveco automašīnu. Šobrīd ļaundaru trijotne jau atrodas aiz restēm. 

Nākamajā dienā pēc Ziemassvētkiem Vangažos bez vēsts pazuda 35 gadus vecs vīrietis vārdā Deniss, bija pazudusi arī viņa automašīna BMW. Dienu vēlāk Allažu pagastā spēkrats atrasts sasists un sadedzis, taču tā īpašnieks joprojām nekur nebija atrodams. Tikai trešajā janvārī policisti saņēmuši informāciju, ka Deniss atrasts miris meža masīvā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tagad noskaidrots, ka slepkavas savu upuri satikuši gluži nejauši Vangažos uz ielas. Viens no trijotnes Denisu pazinis, tāpēc pārmijuši dažus vārdus, vēlāk iedzēruši un tad devušies nelielā izbraucienā līdz Rīgai ar vīrieša BMW.

Dzīvība veca BMW cenā – diemžēl šis ir vēl viens skaudrs stāsts par to, ka iespējams pagājušās Ziemassvētku brīvdienas daudziem bija par garu, jo ilgstošas dzeršanas rezultātā tiek pieņemti tādi lēmumi, kas vēlāk neatgriezeniski ietekmē gan pašu gan daudzu citu cilvēku dzīves.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl