Vangažos vecas automašīnas kārotāji nožņaudz vīrieti

0 Komentāru
Vangažos vecas automašīnas kārotāji nožņaudz vīrieti
FOTO: LETA

Vangažu pilsētu šokējusi aukstasinīga jauna vīrieša slepkavība tikai tāpēc, ka varmākas iekārojuši viņa paveco automašīnu. Šobrīd ļaundaru trijotne jau atrodas aiz restēm. 

Nākamajā dienā pēc Ziemassvētkiem Vangažos bez vēsts pazuda 35 gadus vecs vīrietis vārdā Deniss, bija pazudusi arī viņa automašīna BMW. Dienu vēlāk Allažu pagastā spēkrats atrasts sasists un sadedzis, taču tā īpašnieks joprojām nekur nebija atrodams. Tikai trešajā janvārī policisti saņēmuši informāciju, ka Deniss atrasts miris meža masīvā.

Tagad noskaidrots, ka slepkavas savu upuri satikuši gluži nejauši Vangažos uz ielas. Viens no trijotnes Denisu pazinis, tāpēc pārmijuši dažus vārdus, vēlāk iedzēruši un tad devušies nelielā izbraucienā līdz Rīgai ar vīrieša BMW.

Dzīvība veca BMW cenā – diemžēl šis ir vēl viens skaudrs stāsts par to, ka iespējams pagājušās Ziemassvētku brīvdienas daudziem bija par garu, jo ilgstošas dzeršanas rezultātā tiek pieņemti tādi lēmumi, kas vēlāk neatgriezeniski ietekmē gan pašu gan daudzu citu cilvēku dzīves.

0 Komentāru