Šausmas! Vandaļi naktī automašīnas Sarkandaugavā apsmērē ar sūdiem

2 komentāri
Šausmas! Vandaļi naktī automašīnas Sarkandaugavā apsmērē ar sūdiem
Foto: Facebook

Kādai sievietei uzradušies nopietni nelabvēļi, kas jau trīs reizes naktī viņas automašīnu nosmērējuši ar kakām. Turklāt viņa nav vienīgā, kas cietusi no šiem vandaļiem. Par šādu riebeklību ziņo arī kāds kungs.

“Jau trešo reizi “cālīti” kāds nosmērē ar sūdiem vistiešākajā nozīmē. [..] Pirmā reize – 17.06., otrā reize 26.06. un šodien 28.06.,” Facebook stāsta cietusī. Sociālajā tīklā ievietotajās fotogrāfijās dzeltenās krāsas automašīna tiešām izskatās pamatīgi apskādēta – tās priekšējais un sānu stikls, kā arī rokturis nosmērēts ar kaut ko brūnu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nešpetnības pastrādātas Sarkandaugavā, Alekša ielā.

“Līdz pat šim rītam meklēju un domāju dažādus variantus, kuriem cilvēkiem esmu varbūt kaut ko izdarījusi vai ne tā pateikusi, bet tad pie manis piebrauca baltas Hondas īpašnieks, un arī viņš to ir piedzīvojis. Kad man bija otrā reize, viņam bija pirmā,” stāsta sieviete, kuras aizdomas tagad krīt uz narkomāniem.

Sieviete policijā uzrakstījusi iesniegumu, kā arī brīdina neģēli vai neģēļus, kas šo darbiņu pastrādājuši: “Ne jau man ir jākautrējas, ka mana automašīna ir ar sūdiem, bet jākautrējas tam, kurš to dara, jo nu cilvēkam vai cilvēkiem noteikti ar galvu nav kaut kas kārtībā. Policijā jau ir iesniegumi uzrakstīti, un, ja nu gudrinieks lasa arī šo, tad zini – tas ir laika jautājums, kad tev būs jāsamaksā par visiem rītiem, kuros man augstpapēžu kurpes ir jānomaina pret “sliperiem” un jābrauc uz SKY mazgāt nost sūdus!”

Sieviete arī ironizē: “Piedāvāju arī jums pabojāt savu apetīti un paskatīties, ko es redzu nu jau katru otro rītu…”

Foto:

Skaties.lv cer, ka drīz vien vandaļi tiks noķerti!

TOP komentāri

  • Anonīms
    0 0 0

    Anonīms

    Nu tie,kas to dara, katrā ziņā ar prātu neizceļas! Fui, "ļaundariem" !
  • ikstite

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl