Vandaļi izdemolē Ivana kapus ”Maskačkā”

Komentāri

Rīgā Maskavas forštatē Ivana kapos uzdarbojušies vandaļi, kuri nakts laikā ar kājām spēruši pa pieminekļiem un sagāzuši tos uz kapu kopiņām. Viena no cietušajām kapu kopējām policiju gaidījusi divas stundas un turpmāk droši vien gaidīs vēl ilgāk, jo šādus noziegumus atklāt ir ļoti grūti. Ja nu vienīgi ar vērīgu aculiecinieku palīdzību.

Pagājušā gada 11. jūlijā Imantā kādā nomaļā karjera dīķī noslīka Tatjanas dēls Daņila. Tieši vakar apritēja 11 mēneši kopš traģiskās puiša bojāejas, un Tatjana nolēma atbraukt uz kapiem pasēdēt, aprunāties ar dēlu. Diemžēl gaidītās dvēseliskās pasēdēšanas vietā viņa ieraudzīja, ka dēla kapa piemineklis apgāzts un kapavieta izvandīta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tatjana met akmeni kapu pārvaldes lauciņā. Žogs jau divas nedēļas ir salauzts, bet vēl līdz šim nav sataisīts. Atbildīgie savukārt visu vainu veļ uz dzelzceļu.

Arī uz policiju Tatjana necer un saka, ka kopā ar vīru vandaļus meklēs pašu spēkiem, un sola rīkot linča tiesu. Citu variantu vienkārši nav.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl