Vandaļi izdemolē Ivana kapus ”Maskačkā”

Komentāri

Rīgā Maskavas forštatē Ivana kapos uzdarbojušies vandaļi, kuri nakts laikā ar kājām spēruši pa pieminekļiem un sagāzuši tos uz kapu kopiņām. Viena no cietušajām kapu kopējām policiju gaidījusi divas stundas un turpmāk droši vien gaidīs vēl ilgāk, jo šādus noziegumus atklāt ir ļoti grūti. Ja nu vienīgi ar vērīgu aculiecinieku palīdzību.

Pagājušā gada 11. jūlijā Imantā kādā nomaļā karjera dīķī noslīka Tatjanas dēls Daņila. Tieši vakar apritēja 11 mēneši kopš traģiskās puiša bojāejas, un Tatjana nolēma atbraukt uz kapiem pasēdēt, aprunāties ar dēlu. Diemžēl gaidītās dvēseliskās pasēdēšanas vietā viņa ieraudzīja, ka dēla kapa piemineklis apgāzts un kapavieta izvandīta.

Tatjana met akmeni kapu pārvaldes lauciņā. Žogs jau divas nedēļas ir salauzts, bet vēl līdz šim nav sataisīts. Atbildīgie savukārt visu vainu veļ uz dzelzceļu.

Arī uz policiju Tatjana necer un saka, ka kopā ar vīru vandaļus meklēs pašu spēkiem, un sola rīkot linča tiesu. Citu variantu vienkārši nav.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl