Vandaļi izdemolē Bauskas novada ciema veikaliņu

2 komentāri

Bauskas novada Vecsaules pagasta Ozolaines ciemā ir viens vienīgs neliels veikals, kur vietējiem iedzīvotājiem nopirkt sev ikdienā nepieciešamās preces. Priekšstats par šādās vietās valdošo mieru, klusumu un kārtību ir maldīgs. Izrādās, – ja veikals, kur iepirkties, ir tikai viens, līdz ar to – veikals, kuru mēģināt apzagt, izdemolēt vai citādi apskādēt, arī ir tikai viens.

Pagājušajās brīvdienās naktī veikalā mēģinājis iekļūt kāds zaglis. Lauzis durvis kā spējis, taču nav varējis dabūt vaļā. Darbiniece saka, – tas neesot pirmais gadījums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Darbinieki sliecas domāt, ka vandaļi bijuši vietējie, nevis garāmbraucēji. Savukārt veikals esot aprīkots ar signalizāciju. Tas tā – citiem neliešiem zināšanai. Ja nu vēl kāds nakts vidū izdomā ar varu nākt pakaļ kādiem ļoti svarīgiem produktiem.

TOP komentāri

 • Vietejais
  0 0 0

  Vietejais

  Vispar traki bija labas pardevejas pieradam neskaitit lidzi,bet tagad riebjas iet veikala jo ta maza jauna tiesam krapjas, nem tevi apsmaukt acis skatidamas un ja tu vinu pieker tad vina kludijusies,vai tada vispar var var stradat par pardeveju
 • Vietejais
  0 0 0

  Vietejais

  Censas veikalu apzagt zagli ,bet mus pircejus censas apzagt pardeveja maza Mara,jauna ,bet ar apgriezieniem.Jau visa Ozolaine runa par vinas krapsanas gadijumiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl