Valsts robežsardze divu dienu laikā aiztur 101 likumpārkāpēju

Komentāri
Valsts robežsardze divu dienu laikā aiztur 101 likumpārkāpēju
FOTO: LETA

Divu dienu laikā Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 101 likumpārkāpēju.

Rīgas pasažieru ostā, veicot ar prāmi no Stokholmas ieceļojošā autotransporta un pasažieru profilēšanu, par viltotas Lietuvas transportlīdzekļa vadītāja apliecības izmantošanu aizturēts Lietuvas pilsonis. Par viltotu dokumentu izmantošanu uzsākts kriminālprocess. Persona ievietota Valsts policijas Īslaicīgas aizturēšanas vietā.

Silenes robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta vienam Baltkrievijas pilsonim, jo ārzemnieks jau izmantojis vīzā atļauto uzturēšanās laiku. Persona atgriezta uz izceļošanas valsti.

Kārsavas dzelzceļa robežkontroles punktā konstatēta viena Latvijas nepilsone, kuras dokumenti nav derīgi ceļošanai ārpus Šengenas zonas valstīm, savukārt Lidostas Rīga robežkontroles punktā konstatēts viens nepilngadīgs Latvijas pilsonis, kuram nebija vecāku notariāli apliecinātas piekrišanas patstāvīgai izceļošanai no valsts. Abām personām liegta izceļošana no Latvijas.

Silenes, Pāternieku, Grebņevas un Terehovas robežkontroles punktos konstatēti divi Krievijas, viens Baltkrievijas un viens Ukrainas pilsonis, kuri bija pārkāpuši uzturēšanās nosacījumus (pārsniegts vīzā noteiktais uzturēšanās laiks) Šengenas zonas valstu teritorijā. Visas personas sauktas pie administratīvās atbildības.

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti 30 personām – 13 Lietuvas, 8 Igaunijas, 3 Krievijas, 3 Ukrainas, 2 Armēnijas un 1 Indijas pilsonim.

Transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu ekspluatācijas jomā Valsts robežsardzes amatpersonas konstatējušas pārkāpumus 35 personām – 13 Latvijas, 8 Krievijas, 6 Lietuvas, 5 Baltkrievijas, 2 Polijas un 1 Igaunijas pilsonim.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl