Valsts policija plāno palielināt patruļpolicijas klātbūtni ielās

Komentāri
Valsts policija plāno palielināt patruļpolicijas klātbūtni ielās
LETA

Kā un no kādiem līdzekļiem tiks stiprināta policija, otrdien, 5. aprīlī, lēma valdība un apstiprināja Valsts policijas attīstības koncepciju turpmākajiem gadiem. Koncepcijā minētas vairākas aktuālas problēmas un piedāvāti risinājumi.

Piemēram, lai palielinātu policijas redzamību un ikdienas klātbūtnes sajūtu, tiek rosināts atbrīvot no papildu pienākumiem patruļpoliciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt lietisko pierādījumu izņemšanu un apstrādi iecerēts uzlabot, iegādājoties jaunu tehnisko aprīkojumu un programmatūru.

Tāpat koncepcijā paredzēts, ka papildus būtu nepieciešams atjaunot policijas autoparku, ik gadu papildinot to par aptuveni 80 vienībām.

Koncepcija paredz arī izveidot taktisko poligonu un dažādu situāciju modelēšanai piemērotu šautuvi, kā arī veikt sporta kompleksa remontu policijas darbinieku fiziskās sagatavotības uzlabošanai.

Kā liecina valdībai iesniegtie dokumenti, nākamgad koncepcijas īstenošana budžeta izdevumus palielinātu par vairāk nekā sešiem miljoniem eiro, bet 2018. gadā – par vairāk nekā septiņiem miljoniem.

Lasi vēl