Valsts policija plāno palielināt patruļpolicijas klātbūtni ielās

Komentāri
Valsts policija plāno palielināt patruļpolicijas klātbūtni ielās
LETA

Kā un no kādiem līdzekļiem tiks stiprināta policija, otrdien, 5. aprīlī, lēma valdība un apstiprināja Valsts policijas attīstības koncepciju turpmākajiem gadiem. Koncepcijā minētas vairākas aktuālas problēmas un piedāvāti risinājumi.

Piemēram, lai palielinātu policijas redzamību un ikdienas klātbūtnes sajūtu, tiek rosināts atbrīvot no papildu pienākumiem patruļpoliciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt lietisko pierādījumu izņemšanu un apstrādi iecerēts uzlabot, iegādājoties jaunu tehnisko aprīkojumu un programmatūru.

Tāpat koncepcijā paredzēts, ka papildus būtu nepieciešams atjaunot policijas autoparku, ik gadu papildinot to par aptuveni 80 vienībām.

Koncepcija paredz arī izveidot taktisko poligonu un dažādu situāciju modelēšanai piemērotu šautuvi, kā arī veikt sporta kompleksa remontu policijas darbinieku fiziskās sagatavotības uzlabošanai.

Kā liecina valdībai iesniegtie dokumenti, nākamgad koncepcijas īstenošana budžeta izdevumus palielinātu par vairāk nekā sešiem miljoniem eiro, bet 2018. gadā – par vairāk nekā septiņiem miljoniem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl