Valsts policija lūdz atsaukties cilvēkus, kas cietuši no šiem laupītājiem

3 komentāri

Likumsargi aizturējuši laupītājus, kas Melnsila ielā uzbrukuši kādam jaunam vīrietim un atņēmuši viņam aptuveni 200 eiro. Pēc nozieguma izdarīšanas ļaundari aizbēguši, taču tagad viņi ir notverti, un policija lūdz atsaukties cietušos.

11. februārī Rīgas Kurzemes iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz Melnsila ielu, kur notikusi laupīšana. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki noskaidroja, ka vairāki vīrieši uzbrukuši 1987. gadā dzimušam vīrietim un nolaupījuši aptuveni 200 eiro. Pēc nozieguma pastrādāšanas ļaundari aizbēguši no notikuma vietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Avots: Valsts policija

Avots: Valsts policija

Policisti noskaidroja iespējamās vainīgās personas un šonedēļ aizturēja 1995., 1988. un 1973. gadā dzimušus vīriešus. Aizturētie jau iepriekš bija nonākuši policijas redzeslokā.

Šobrīd par laupīšanu grupā ir sākts kriminālprocess. Vīriešiem par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

Rīgas Kurzemes iecirkņa darbiniekiem ir aizdomas, ka aizturētie vīrieši ir saistīti arī ar citiem noziedzīgiem nodarījumiem, tādēļ aicina atsaukties ikvienu, kurš ir cietis no attēlā redzamo vīriešu pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņa numuriem: 110 vai 67070800 vai vēršoties Rīgas Kurzemes policijas iecirknī.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl