Komentāri

Kāds savāds laupītājs Valmierā juvelierizstrādājumu veikalā izcēlies ar izcilu laipnību – pārdevējai nedz draudējis, nedz sitis – vienkārši palūdzis atvērt vitrīnu un viņas acu priekšā grābis, ko spējis. Turklāt divas stundas pēc notikušā vīrietis atgriezies notikuma vietā.

Valmierā juvelierizstrādājumu veikalā Golden Saga gaišā dienas laikā iebrucis laupītājs. Nedz draudējis, nedz sitis, vienkārši palūdzis paskatīties aiz vitrīnām izliktās zelta ķēdītes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veikala darbiniece saka – pati būtu ”tizleni” noķērusi, ja vien drīkstētu atstāt veikalu neaizslēgtu, jo nekāds spēkavīrs laupītājs neesot bijis – vienkārši paķēris uz izbrīnu un izmantojis brīdi, kad otra sievietes kolēģe devusies pusdienās.

Jebkurā gadījumā veikala darbiniecēm vairs nav jāuztraucas. Policisti nelieti noķēruši jau pēc divām stundām. Viņš ar taksometru piebraucis un apstājies desmit metrus no juvelierizstrādājumu veikala un iegājis Narvesen kioskā nopirkt cigaretes. Vīrieti pamanījis policijas eksperts, kurš tikko bija noskatījies videonovērošanas attēlus.

Aizdomās turētais vīrietis ir 24 gadus vecs, bet cietuma mūrus jau paspējis apskatīties no iekšpuses. Izskatās, ka arī šoreiz viņš no apcietinājuma neizbēgs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl