Valmierā no ceļa noslīdējusi viena no Maxima kravas automašīnas piekabēm

0 Komentāru
Valmierā no ceļa noslīdējusi viena no Maxima kravas automašīnas piekabēm
Foto: LETA

Slidenā ceļa dēļ pie Valmieras, pie Matīšu apļa, no ceļa noslīdējusi viena no SIA Maxima Latvija kravas automašīnas piekabēm, informēja uzņēmumā.

Maxima pārstāvis Jānis Beseris norādīja, ka kravas automašīna bija ceļā uz Valmieru un veda svaigos pārtikas produktus.

Uzņēmuma zaudējumi patlaban vēl nav aplēsti. Sīkāku informāciju par negadījumu uzņēmuma pārstāvis nevarēja sniegt.

“Negadījumā neviens nav cietis. Par šo ceļu satiksmes negadījumu esam informējuši pakalpojumu sniedzējus – uzņēmumu, kurš nodrošina “Maxima Latvija” transporta pakalpojumus,” pastāstīja Maxima pārstāvis.

Kā informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Ungure, satiksme notikuma vietā bloķēta nav, taču ieradušies policijas darbinieki, kas palīdzēs regulēt satiksmi līdz brīdim, kad grāvī ieslīdējusī piekabe tiks izvilkta atpakaļ uz ceļa.

Kā ziņots, Maxima Latvija apgrozījums 2013. gadā sasniedzis 673,47 miljonus eiro, kas ir par 5,1% vairāk nekā 2012.gadā, kad apgrozījums bija 640,81 miljons eiro. Tikmēr par 13% sarukusi uzņēmuma peļņa – no 20,4 miljoniem eiro 2012.gadā līdz 17,74 miljoniem eiro 2013.gadā.

Maxima Latvija dibināta 2000. gada 29. novembrī. Kompānijas pamatkapitāls ir 4,91 miljons eiro. Maxima Latvija mātesuzņēmums ir Lietuvā reģistrētais Vilniaus Prekyba UAB, kura mātesuzņēmums savukārt ir Nīderlandē reģistrētais Lincoln Land Erste B.V..

0 Komentāru