Komentāri
Valmierā no ceļa noslīdējusi viena no Maxima kravas automašīnas piekabēm
Foto: LETA

Slidenā ceļa dēļ pie Valmieras, pie Matīšu apļa, no ceļa noslīdējusi viena no SIA Maxima Latvija kravas automašīnas piekabēm, informēja uzņēmumā.

Maxima pārstāvis Jānis Beseris norādīja, ka kravas automašīna bija ceļā uz Valmieru un veda svaigos pārtikas produktus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzņēmuma zaudējumi patlaban vēl nav aplēsti. Sīkāku informāciju par negadījumu uzņēmuma pārstāvis nevarēja sniegt.

“Negadījumā neviens nav cietis. Par šo ceļu satiksmes negadījumu esam informējuši pakalpojumu sniedzējus – uzņēmumu, kurš nodrošina “Maxima Latvija” transporta pakalpojumus,” pastāstīja Maxima pārstāvis.

Kā informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Ungure, satiksme notikuma vietā bloķēta nav, taču ieradušies policijas darbinieki, kas palīdzēs regulēt satiksmi līdz brīdim, kad grāvī ieslīdējusī piekabe tiks izvilkta atpakaļ uz ceļa.

Kā ziņots, Maxima Latvija apgrozījums 2013. gadā sasniedzis 673,47 miljonus eiro, kas ir par 5,1% vairāk nekā 2012.gadā, kad apgrozījums bija 640,81 miljons eiro. Tikmēr par 13% sarukusi uzņēmuma peļņa – no 20,4 miljoniem eiro 2012.gadā līdz 17,74 miljoniem eiro 2013.gadā.

Maxima Latvija dibināta 2000. gada 29. novembrī. Kompānijas pamatkapitāls ir 4,91 miljons eiro. Maxima Latvija mātesuzņēmums ir Lietuvā reģistrētais Vilniaus Prekyba UAB, kura mātesuzņēmums savukārt ir Nīderlandē reģistrētais Lincoln Land Erste B.V..

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl