Valmierā automašīna ”aizķer” astoņus gadus vecu meitenīti!

Komentāri

Šis rīts ar ļoti sāpīgu notikumu sācies kādai astoņus gadus vecai meitenītei, kura rīta steigā Valmierā pakļuvusi zem auto. 

Dažas minūtes pirms astoņiem no rīta, netālu no Valmieras 5. vidusskolas, ceļu satiksmes negadījumā cietusi kāda astoņus gadus veca skolniece. Meiteni, kura šķērsojusi Beātes ielu, ar spoguli aizķēris taksometrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Beātes ielas iedzīvotāji, kuri rīta pusē redzējuši avārijas sekas, lūdz cilvēkus uz šīs ielas piebremzēt – bērni šeit nereti šķērso ceļu vietā, vēl pirms ceļazīmes, kas par to brīdina, tādēļ riepu kaukoņu šeit gadās dzirdēt ik pa brīdim.

Arī Degpunktā komanda aicina autovadītājus, redzot skolu, atcerēties par mazākajiem satiksmes dalībniekiem un drošības labad labāk nedaudz atlaist gāzi.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl